Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Modyfikacje Szukam moda do CAS, by CC miało minature jak z gry :)

ostatnio zaktualizowano przez KleuDie 3 lata, 10 miesięcy temu
3 uczestników
3 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #82558
    KleuDie
    Uczestnik

    Widziałam kiedyś u jakiejś youtuberki taki mod, miała w kolumnach mody, ale wszystkie miały usunięte zdjęcia od twórców, i wyglądały jak ikony z gry, spodnie, kolczyki, buty czy koszulki wszystko miało zdjęcia z znanej nam perspektywy. Powoduje to mega porządek w kolumnach a szczerze mówiąc będąc pedantem strasznie doskwiera mi ten widok co mod to innego zdjęcia. Trzymam porządek w folderach z CC, pobieram tylko Maxis match bo też nie mogę znieść wyróżniających się pięknych modów alpfa na tle simowego otoczenia. Pomocy !!!  Ten mod skradł moje serce a nigdzie nie mogę znaleźć 🙁 mam nadzieje, że pomożenie z góry dziękuje <3

    #82559
    Belbo
    Uczestnik

    Jeśli chodzi o taki mod, to nie słyszałam ale jest inny sposób. Na początek musiałabyś pobrać the sims 4 studio  http://sims4studio.com/ , aby móc to pobrać musisz być zalogowana na tej stronie. Gdy już masz zainstalowane studio i masz w nim wszystko ustawione, np: miejsce gdzie znajdują się twoje mody, u góry jest pasek z opcjami. Wchodzisz w content managament , batch fixes , misc i na koniec klikasz delate cc thumbnails. I gotowe, miniaturki od twórców zostają usunięte. Mam nadzieje, że w miarę zrozumiale wytłumaczyłam 😉

    #82560
    #82567
    KleuDie
    Uczestnik

    Dziękuje bardzo ! 😮 <3

     

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.