Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Tematyczny tydzień #1 – Gra podstawowa

ostatnio zaktualizowano przez Nira 5 lat, 5 miesięcy temu
15 uczestników
26 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #61017
    Ginewra
    Uczestnik

    Nie powinien już być „Tematyczny tydzień #2”?

    #61027
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Nie, drugi tydzień zaczynamy jutro, 22 października 🙂 Wraz z jego nadejściem pojawią się wyniki obecnego wyzwania.

    #61028
    Ginewra
    Uczestnik

    No to czekam 🙂

    #61302
    Ginewra
    Uczestnik

    *Patrzy wymownie na kalendarz*

    Ekhem…

     

    😀

    #61303
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Będzie dzisiaj 🙂 Trochę ten MEGAPOST pochłonął mojego czasu więcej, niż się spodziewałem.

    #61314
    Oskar
    Uczestnik

    Ehhh… miało być bez podawania nierealnych terminów :/

    #61316
    felix44felicis
    Uczestnik

    niedoczekanie :[

    #61318
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Myślę, że w niektórych sytuacjach można przymknąć na to oko. W dniu ogłoszenia wyników zabawy, opublikowałem również największy post z informacjami o dodatku w historii strony. Proszę więc o wyrozumiałość. 🙂

     

    Zwycięzcami są: Nira, Claymora i Evaerynth. Wybór nie był łatwy! Gratulacje! 🙂 Nagrody w postaci monet zostały przyznane, a medale trafiły do wszystkich uczestników.

    #61319
    Mandraghora
    Uczestnik

    Gratulacje dla zwycięzców!

     

    Zaczynamy nowy tydzień? 😀

    #61325
    Evaerynth
    Uczestnik

    Dziękuję, nie spodziewałam się! Wzięłam udział w wyzwaniu głównie ze względu na medal – cóż za godna ozdoba profilu! 😀

    #61326
    Claymora
    Uczestnik

    Bardzo się cieszę. Dziękuję ^^
    Gratuluję wszystkim którzy zdobyli medal ;P

    To pierwszy tematyczny tydzień po wielkich zmianach mamy z głowy. Czekamy na kolejny porcję zabawy ^^

    #61328
    Nira
    Uczestnik

    Dziękuję bardzo za wyróżnienie, brałam udział dla dobrej zabawy, a tu taka niespodzianka. Gratuluję wszystkim pozostałym uczestnikom zdobycia medali i świetnych pomysłów. Czekam na kolejny „tematyczny tydzień”. ?

Oglądasz 12 wpisów - 16 z 27 (wszystkich: 27)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.