Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Problemy techniczne The Sims 2 – Chemia

ostatnio zaktualizowano przez Cold 4 lata temu
4 uczestników
4 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #81089
    Cold
    Uczestnik

    Witajcie! 🙂

    Chyba w dobrym miejscu piszę ten temat, ale jeśli nie, no to przenieście 😉 A więc do rzeczy. Od 3 dni gram sobie w Dwójeczkę i mam problem z chemią. Otóż wybrałem mojemu Simowi, że kręcą go blond włosy i makijaż. Gdy spotkał Simkę o blond włosach z makijażem to nawet nie ma ani jednej błyskawicy przy portrecie tej Simki i żeby nie było – wybrałem opcję „przyjrzyj się Simowi”. Czy zna ktoś sposób, żeby chemia zadziałała? Bo jak mój Sim widzi tę Simkę, to czasem nawet rzygać mu się chce, bo ma odruch wymiotny, a Simka jest dość ładna 😀

    Z góry dzięki za pomoc i pozdrówki 🙂

    #81090
    Carly
    Uczestnik

    Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że Simowie czują do siebie miętę, jak kręcą ich te same rzeczy, a jeśli drugi Sim ma coś, co naszego odrzuca, to wtedy mu się nie podoba :p

    #81091
    Ola
    Uczestnik

    A czy znaki zodiaku czasem też na to nie wpływają? Mało grałam w dwójkę, ale w TS3 chyba nawet był to dosyć znaczący czynnik

    #81092
    ArtSim
    Uczestnik

    Nie gram w dwójkę ale się znam? Daję linka do filmu, powiadomiłem o tym twórcę. Jeśli nie chcesz oglądać to wytłumaczę.

    Główny wpływ na chemię ma anspiracją. Np. romansowanie jest sprzeczne z założeniem rodziny, a rodzina z wiedzą i rodzina z rodziną już tak. Co kręci odrzuca też ma wpływ. W filmie jest że jak odjęto brodę i znaleziono pracę panu drwalowi spadł na 3 miejsce z 2 piorunami, a pan nie pewny który dostał brodę u stracił pracę wpadł na wyższe miejsce. Oczywiście jeszcze jak Simowie się zakochają to też będzie inna chemia.

     

    #81099
    Cold
    Uczestnik

    Dziękuję Wam za podpowiedzi, już wszystko wiem 🙂

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.