Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims The Sims 3 Rajska Wyspa

ostatnio zaktualizowano przez Jasiek 5 lat, 10 miesięcy temu
9 uczestników
14 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #54186
    Sanczi
    Uczestnik

    Co sądzicie o tym dodatku ? Czytałam, że są bagi typu brak syreniego ogona.

    Czy komuś też tak się robiło? Co was najbardziej chwyciło za serduszko ?

    #54192
    alicja
    Uczestnik

    Syreny to jedna z moich ulubionych ras, także Rajska wyspa to jeden z moich ulubionych dodatków. Bardzo podoba mi się miasto, Isla Paradiso, jednak jest ono chyba najbardziej zlagowanym miastem w grze. Podejrzewam, że brak syreniego ogona to właśnie przez to, chociaż możliwości może być wiele. Overwatch trochę poprawił mi płynność rozgrywki, mimo wszystko wciąż lepiej mi się gra w takim Sunset Valley. Ale dodatek ma w sobie to coś 😀 Kurorty, łódki (które swoją drogą są niepotrzebne w innych miastach:P) podwodny świat, ukryte wyspy, kariera ratownika i wiele innych rzeczy. Szkoda tylko, że najlepiej wypadają w Isla Paradiso, które już nie raz zacięło mi się tak, że musiałam wychodzić z gry bez zapisywania.

    #54198
    Sanczi
    Uczestnik

    Ostatnio właśnie zastanawiałam się nad tym dodatkiem. Osobiście podobają mi się pływające domy ! Czego nie można zrobić w innych miastach jak Sunset Valley :(. Szkoda, jak oglądałam zwiastun to dodatek jest przecudowny ale z drugiej strony znowu te bagi i zacięcia się. Może uda mi się jeszcze znależc troche aspektów, które będą za tym, że w końcu zdecyduje się na kupno 😀

    #54216
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Jest to jeden z moich ulubionych dodatków do The Sims 3. Jest bardzo w moim klimacie. Bardzo fajnie rozbudowuje plażowo – morskie opcje. Możemy nurkować, odkrywać wyspy, uprawiać windsurfing, prowadzić i odwiedzać  kurorty, plażować, pływać łódkami, być ratownikiem i robić inne rzeczy. Niestety jest to najbardziej zbagowany dodatek i miasto. Mam ten błąd z syrenami, a wielka szkoda bo bardzo lubię te rasę i mam nadzieje, że pojawi się w TS4. Szkoda też, że poza Isla Paradiso nie można robić wszystkich rzeczy albo nie wyglądają one za fajnie.

    #54245
    Hiruko
    Uczestnik

    Jak to w SV się nie da? Jedyne co, to chyba port trzeba najpierw poustawiać. Próbowałaś może z jakimiś poradnikami? Niedługo po wyjściu tego dodatku czytałam coś o stawianiu nowych domów pływających, nie pamiętam tylko, gdzie dokładnie (zbyt dawno to było). A, no i te pływające domy to też ulepszać można 😀 Nie wiem czemu, ale zawsze to lubiłam w TS3 – wyzwania do umiejętności – a tu się pojawia kilka bardzo unikalnych ulepszeń.

    Poza pływającymi domami możesz też nurkować i znajdować masę skarbów, albo do spylenia, albo własnego wykorzystania. Mnie osobiście nie chciało się odkrywać wszystkich wysp, bo wolałam zająć się czymś innym.

    O braku syrenich ogonów pierwszy raz słyszę. Ogólnie rasę wspominam dobrze, ale grałam nią tylko trochę i nie pamiętam za wiele.

    Kurorty możesz rozwijać na dwa sposoby-ulepszając królicze nory lub budując ręcznie. Masz normalnie zarządzanie całym personelem-sprzątanie, obsługi barów, recepcja, a także możesz ustawić jakość jedzenia, rodzaje posiłków albo dodać, jako atrakcję turystyczną, węgle, które mają kilka stopni rozżarzenia. Kurort może mieć od 1 do 5 gwiazdek, a każdego dnia, simowie którzy z niego korzystali będą zostawiać ci podpowiedzi odnośnie jego dobrych i słabych stron.

    Praca ratownika jest trochę na +, trochę na -. Dość łatwo się ją rozwija i można też łatwo sobie uzupełnić kolekcje, czy też poprawić umiejętności, ale bywa tak, że masz nagle 10 simów do odratowania i no… Nie da się, no nie da się wszystkich na czas ogarnąć, nieważne jak by się grało. I niby to tylko gra, ale te komentarze niektórych simów są na prawdę, ughh.. ;<

    Dodatek wspominam bardzo dobrze i chyba nawet sobie w nim odpalę nową grę. Tak mnie naszło jakoś, jak mi przypomniałyście 😛

    EDIT: Nie wiem, kto Ci zgłosił niepoprawną treść. Nie widzę tu nic niepoprawnego. Mam nadzieję, że nie będziesz miała z tego powodu problemu 🙁

    #54253
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Sanczi przepraszam cię bardzo, ale przez przypadek kliknęłam zgłoś a chciałam odpowiedz 🙁 Mam nadzieje że nie będziesz miała żadnego problemu.

    Chciałam tylko napisać, że polecam ci ten dodatek.

    #54255
    Sanczi
    Uczestnik

    Jak grałam u kuzynki (wtedy jedyne co miałam to podstawke), mega mi sie dodatek spodobał, jednak czytając tak dalej dowiedziałam się właśnie o tych bugach z syrenimi ogonami. Postanowiłam zasięgnąć porady tutaj 😀

    Spodobała mi opcja rozbudowy kurortów (takie troche Zjedzmy na mieście w 4 XD), co do tych portów to wydaje mi się, że trzeba sie pobawić troche w edytorze świata i tam pewnie postawić, nie widze innej możliwości.

    Sama okolica też jest całkowicie urokliwa. Oglądając first look i let’s play to zdecydowanie cała okolica jest przepiękna 😀

    #54256
    Sanczi
    Uczestnik

    MufinekQQ spokojnie 😀 Myśle, że nie będę miała nieprzyjemności z tego powodu 🙂

    #54257
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Sanczi Ciesze się, że się nie gniewasz 🙂 i mam nadzieje, że nie będziesz miała.

    #54258
    Hiruko
    Uczestnik

    Co do edytora, to wystarczy dodać siatki dla nowych parceli, na pewno dasz sobie radę, najwyżej z małą pomocą YT lub kochanego Wujka G 🙂

    Co do kurortów, to porównanie jest całkiem dobre. Jedynie inaczej jest to wszytsko upięte niż w ZnM.

    Co do bUgów, ja mam chyba jakieś szczęśliwe kopie TS3, bo nie miałam prawie w ogóle jakiegokolwiek ich rodzaju przez wszystkie tysiące godzin, jakie w nie grałam, więc nie jest to jakoś wiarygodne. Ale może i Tobie się uda 🙂

    #54260
    Sanczi
    Uczestnik

    Ja mam taką nadzieję 😀

    Trójki jak tylko dostałam pokochałam i nie mogłam się z nimi rozstać, mogę grać w nie godzinami (czego niestety nie moge powiedzieć o ts4).

    Szczęście, że można dostać dodatki do ts3 w niskich cenach co jest mega korzystne ;D

    Dziękuje Wam, za komentarze, mega pomocne <3

    #54262
    Azurka
    Uczestnik

    Według mnie jeden z lepszych dodatków nie tylko The Sims 3 ale także całej serii. Z bugami typu brak syreniego ogona nie miałam do czynienia nawet na słabym komputerze ale za to na dość słabym sprzęcie gra freezowała czyli ścinała się co około 2-3 min co bardzo irytowało. Na szczęscie było tylko tak w Islo Paradiso

    #54329
    Evaerynth
    Uczestnik

    Może nie jest to mój ulubiony dodatek do „The Sims 3”, ale na pewno jeden z ulubionych. Podoba mi się tropikalny klimat Isla Paradiso i domy na wodzie, ale najlepsze moim zdaniem są nowe możliwości tego świata – nurkowanie, szukanie skarbów pod wodą, odkrywanie wysp, prowadzenie hoteli… Ten dodatek jest naprawdę bardzo dopracowany i wprowadza wiele nowości.

    #54371
    Pixeel
    Uczestnik

    W teorii jest to mój ulubiony dodatek, lubię klimatytypu wyspy, plaże, domki nad wodą, ale dochodzi tam też sporo przekombinowanych jak dla mnie rzeczy, o ile pływające domy jeszcze jakoś mogę zrozumieć, o tyle syreny, podwodny świat i kraken to dla mnie (osoby, która woli zwyczajną rozgrywkę) zbyt wiele xD wolałbym, żeby zamiast tego dodali nowe obiekty do używania w świecie, jakiś festiwal lub coś w ten deseń

    #54941
    aga5myszka
    Uczestnik

    Jest to mój absolutnie ulubiony dodatek i w sumie, prawdę mówiąc nowe rozgrywki zaczynam tylko w Isla Paradiso. Niestety miasto okropnie się buguje. Ciężko jest np. wypełniać profesje bo nie działają zadania specjalne w karierze detektywa czy strażaka i ogromnie przycina grę. Jednak mimo wszystko polecam ze względu głównie na zawartość, piękny nowy świat i dużo elementów rozgrywki. Mnie się bardzo podoba i nawet mimo lagów jeszcze mnie do siebie nie zniechęcił 😀

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 16)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.