Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze The Sims 4 a inne gry

ostatnio zaktualizowano przez Cold 5 lat, 8 miesięcy temu
2 uczestników
3 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #59859
    Vince1994
    Uczestnik

    Wiem że powstał temat opinia o The Sims 4 jednakże za bardzo porównują tą część do innych część,tutaj oceniamy grę ale zapominając o The Sims 3/The Sims 2/The Sims 1/inne część simsów,ta gra może nie jest rewelacyjna ale są gorsze gry,innymi słowami jakie było by spojrzenie na grę gdyby była pierwszą częścią.

    #59860
    Cold
    Uczestnik

    Gdyby TS4 była pierwszą częścią w historii to:

    + Galeria

    + Tryb budowania

    + CAS

    +/- Wielozadaniowość (przez nią, Simowie się „zacinają” przynajmniej u mnie tak było)

    + Grafika

    +/- Emocje – gdyby były od początku na pewno zostałyby później rozwinięte z każdą częścią

    – Zbyt łatwe pozyskiwanie przedmiotów, umiejętności, awansów

    – Odstępstwa od symulatora życia (m.in. znajdowanie pracy, rozmowa rozgniewanego Sima)

    – Braki, których nikt by się nie spodziewał (jak np. wspomniany kiedyś na stronie strażak 😉 )

    – Mało cech dla Simów – dla mnie 3 cechy i JEDNA dla dziecka, to stanowczo za mało (pomijam cechy-nagrody)

    – „Teleportacja” Simów (dom-telefon-klik-bar)

    – Brak wyzwań, drobnych zadań, np. upiecz 3 porcje ciastek o doskonałej jakości

    +/- Szybkie ładowanie gry (Ja akurat miałem z tym problem, w takim sensie, że gra się crashowała. Pomijając fakt, że komputer miał dobre parametry, więc nie było mowy o tym, że „może masz za słaby sprzęt)

    – Brak postępu historii, losowych zdarzeń wśród niesterowanych Simów

    – Brak interakcji z wieloma przedmiotami z wyjątkiem interakcji „oglądaj/podziwiaj”

    – Irytujące zachowania Simów, np. ciągły jogging

    – Uprzedmiotowienie niemowlaków

    – Dłuuuugie spożywanie posiłków przez Simów (posiłek trwający ponad 2 godziny, bo Sim się śmieje nie wiadomo z czego)

    + Ciekawe animacje

    Jako minus można też napisać polityka EA, ale tutaj byłoby tych minusów zbyt dużo 😉

    W sumie ciężko jest określić „gdyby TS4 była pierwszą częścią”, ale takie mam odczucia. Niektóre mogą się nie zgadzać i może są naciągane. Jak chcesz, to sam oceń @vince1994 😉

    Taka moja ocena, pewnie nie wypisałem wszystkiego, bo na szybko 😛

    #59867
    Vince1994
    Uczestnik

    @Cold

    Przed ekranami ładowania zapisuj się,ja zawsze tak robię gdy gdzieś idę,kiedyś grałem 2 godziny i mnie wywaliło z gry.

    #59869
    Cold
    Uczestnik

    Znaczy ja już nie gram, ale jak grałem, to miałem takie problemy. Niby robiłem Twoim sposobem, ale wiesz trochę to irytujące, gdy musisz ciągle zapisywać, bo wiesz, że za chwilę ukaże Ci się pulpit.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.