The sims 4…łatwa

Główna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze The sims 4…łatwa

• Bella
    1 dzień, 23 godz. temu #

Cześć wszystkim !

Nie wiem czy macie też takie wrażenie, że seria The Sims stała się bardziej łatwa z każdą nową serią. Pamiętam dokładnie jak w pierwszej części bardzo trudno było wszystko zdobyć, ale też gra miała niepowtarzalny klimat, muzykę, postaci i obiekty. Druga seria, jest łatwiejsza, ale zdecydowanie trudniej w niej w przeciwieństwie do dwóch następnych części, czyli 3 i 4….W ogóle mam wrażenie, że fabuła w dwóch ostatnich seriach jest bardzo niedociągnięta, Simsy są mało doświadczone, mają mało rozwinięte kariery. Gra nie ma zbyt dużo tajemnic. Grafika, opcje i możliwości wszystko super, ale czegoś mi brak…i wracam do The Sims 2… Jakie są Wasze wrażenia ?

sensualitat
    1 dzień, 21 godz. temu #

Zgadzam się. Brakuje tego co było chociażby w jedynce, ciężko było dostawać awans, zdobyć i utrzymać przyjaciół itd. Brakuje też losowych sytuacji, np. poważniejszych chorób, zwolnień z pracy, wypadków. W zasadzie wszystko co sobie zaplanujemy rodzina kariera duży dom bez trudu można osiągnąć. Szkoda, gra na tym traci.

ArtSim
    1 dzień, 20 godz. temu #

To że są niedociągnięcie to przez to że 1 i 2 zbudowały podstawy sprzedaży, a 3 i 4 już nie potrzebowały. Dlatego 2 miała takie ozdobniki jak porwanie Belli Ćwir czy Oliwka Widmo i jej zmarli partnerzy i Nerwus Jakiś.

Igloc
    1 dzień, 18 godz. temu #

Myślę, że z każdą nowszą wersją chodzi o jedno- pieniądze. Gra wygląda ładnie, jest dużo możliwości, lecz klimat już nie ten (The Sims 4). Są dodatki, których cena jest wysoka, pracownicy główkują jak więcej zarobić, a gdzie w tym wszystkim jest ta pasja i miłość? Może przesadzam, ale tak odczuwam.

Bella
    9 minut temu #

Gołym okiem widać, że z każdą nową serią, od trójki, producenci czują pieniądz. Mam tak, że gram w najnowsze części przez dwa tygodnie, zachwalam grafię i możliwość a potem…no cóż instaluję znowu the sims 2 i bawię się lepiej…macie podobnie ?

Przeglądasz 5 postów - 1 z 5 (wszystkich: 5)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.