Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze The Sims 4 – Mapa

ostatnio zaktualizowano przez Carly 4 lata, 6 miesięcy temu
6 uczestników
10 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #75453
    Carly
    Uczestnik

    Sul sul!
    Czy kiedyś, tak jak ja, zastanawialiście się jak wygląda Simowy świat na mapie? Jak daleko jest z Wierzbowej Zatoczki do Oazy Zdrój? Czy Simy mają daleko na wakacje? Męczyło mnie to do tego stopnia, że udało mi się namówić mojego chłopaka do stworzenia dla mnie takiej mapy, którą możecie podziwiać poniżej 😀
    Co sądzicie?
    Simmworld

    #75454
    Michael
    Uczestnik

    bardzo fajne 🙂

    #75455
    ArtSim
    Uczestnik

    Bardzo fajna? ale według mnie Newcrest powinno być bliżej wierzbowej zatoczki i Promenady Magnoli której nawet nie ma na mapie

    #75456
    Michael
    Uczestnik

    Osobiście jestem również fanem tej oto wspaniałej grafiki jest przecudowna ???

    #75460
    Carly
    Uczestnik

    ArtSim – Promenadę traktuję, jako część Wierzbowej Zatoczki, jako że ma tylko 4 parcele :p

    Michael – jest świetna!

    #75461
    ArtSim
    Uczestnik

    Drugą mapę widziałem już i jest piękna, ponieważ wszystkie części miasta się ładnie komponują się z innymi jak Del Sol Valley z San Myshuno?

    #75462
    Ginewra
    Uczestnik

    I widzę, że też zachowana jest linia brzegowa. Choć ciężko mówić, żeby Wierzbowa Zatoczka była nad oceanem/morzem 😀

    I ciekawe jest to, że dżungla jest obok pustyni (a nie nad lub pod) 😀

    #75464
    Kiyoko
    Uczestnik

    Obie mapy wyglądają świetnie. Ta druga mapka ma fantastycznie nasycone kolory i wyszczególnione detale, co daje super efekt. Podobają mi się mapy w takim stylu.

    #75465
    ArtSim
    Uczestnik

    Ja tylko dodam do tej drugiej to że mapa jest cały czas edytowana bo widziałem właśnie ją przed i po Strangerville tylko jest minus z przejściem np. Oazy z Strangerville

    #75485
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @Carly świetny pomysł, mapa wygląda rewelacyjnie 🙂

    #75589
    Carly
    Uczestnik

    @dzidziak86 Dzięki 😀

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.