Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze The Sims 4 na EA Play

ostatnio zaktualizowano przez Fiolek 5 lat, 10 miesięcy temu
10 uczestników
27 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #55448
    Hiruko
    Uczestnik

    „Jutro zapraszamy na niedzielę z Martyną od godziny 12:00! ” – simsy dopiero jutro, więc jak nic innego Was nie interesuje, to możecie nie czekać 🙂

    #55449
    Fiolek
    Uczestnik

    @Hiruko Przecież mecz Fify najsuper! XDD

    #55452
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Czyli simsy jutro?

    #55453
    Hiruko
    Uczestnik

    Nigdy nie pojmę jarania się 11 gości biegających za piłką – przypomina mi to pory wyprowadzania psów na osiedlu :/ A piłkarzy (ogólnie) uważam za najlepszy przykład złego przykładu, gdy przychodzi do rozgrywek fair-play, zarówno ze strony graczy, jak i nadzoru meczu i organizatorów imprezy. Ale to tylko moje zdanie.

    O simach napiałam, bo (1.) tego dotyczy ta strona i (2.) to jedyne co by mnie ewentualnie interesowało (seria The Sims to jedyna gra AAA, w którą rzeczywiście gram, a nie tylko pogrywam lub zerkam „co nowego dodali”, więc i to pewnie ma ogromny wpływ na moje upodobania).

     


    @Nierozlaczka
    Tak, a przynajmniej simowe fb tak twierdzi 🙂

    #55457
    Pixeel
    Uczestnik

    @Hiruko ale jaki związek ma jakaś polska jutuberka z EA Play? xD Konferencja EA jest dzisiaj, więc simsy będą albo dziś, albo wcale.

    #55458
    Fiolek
    Uczestnik

    Podobno były przed konferencją, ale nie jestem w stanie tego ocenić, bo… po prostu tego nie widziałem (a byłem wcześniej przed streamem) 😛

    #55460
    Fiolek
    Uczestnik

    Albo nie, bo koniec XDD

    #55461
    Hiruko
    Uczestnik

    @Fiolek Prima Aprilis było 1. kwietnia, kolejne nie jest potrzebne 😛

    #55463
    Fiolek
    Uczestnik

    @Hiruko Tylko, że nikt się nie spodziewał, że po meczu Fify to serio się skończy 😛 Ja również i obstawiałem, że będzie po tym, a tu zonk 😛

    #55467
    Jasiek
    Uczestnik

    Tooo co się właściwie wydarzyło na tej całej konferencji?

    #55478
    Evaerynth
    Uczestnik

    Też czekałam na „The Sims 4”, ale oglądałam konferencję jakoś od połowy, więc myślałam, że przegapiłam.

    #55482
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Zdaje się, że The sims będzie dziś lub jutro. A z wpisu na stronie ea można wywnioskować, że będzie o nowościach dla graczy koncolowych

    #55488
    Fiolek
    Uczestnik

    @Nierozlaczka Dziś nie będzie, ponieważ EA Play się już skończyło, a zaczyna się główne E3 😉 Więc jak ma być na konsolach to dziś o 22 na konferencji Microsoftu, albo we wtorek na konferencji Sony o 3 w nocy 🙂

Oglądasz 13 wpisów - 16 z 28 (wszystkich: 28)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.