Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki The Sims 4 Studenckie Życie

ostatnio zaktualizowano przez SimPaulina 5 lat, 9 miesięcy temu
5 uczestników
5 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #57277
    Vince1994
    Uczestnik

    Niedawno wyszły pory roku ale pytanie jak wyobrażacie sobie ten dodatek?chciałbym żeby doszło nowe miasto studenckie dostępne dla wszystkich simów przydałoby się również możliwość grania w piłkę jeśli chodzi o datę premiery tak myślę sierpień 2018 albo 4 kwartał 2018.

    #57279
    Pixeel
    Uczestnik

    W dwójce i trójce miasta studenckie były bardzo zwyczajne i chciałbym, żeby w czwórce wyglądało ono lepiej. W mieście powinny być bary, siłownia, biblioteka, akademiki, mieszkania i uniwersytet. Chciałbym, żeby dało się do niego wejść podobnie jak w The Sims 3. Poza tym fajnie gdyby doszło bractwo studenckie, jakiś nowy typ imprezy i prace dorywcze.

    Najlepiej gdyby dodatek wyszedł za rok, w tym liczę w końcu na coś nowego, czego nie było nigdy w serii The Sims

    #57287
    Hiruko
    Uczestnik

    Fakt, studenckie dodatki w poprzednich seriach myły drętwe. Owszem, były te baardzo typowe elementy, ale brakowało tego czegoś, czym życie studenta od innego młodego dorosłego by się różniło. Z dwojga „złego”, wolałam dwójkę, ze względu na bardziej realne życie w akademiku, ale to w trójce bardziej przypadły mi same studia i ich forma.

    Co do studenckiego otoczenia, zakładając że dodatek takowy się pojawi, powinno być. I powinno być usiane mniejszymi i średnimi barami, dyskotekami, spelunkami, małymi sklepikami itp. No i obowiązkowo nowe budki i jakieś małe, ale za to stałe, miejsce na sprzedarz swoich rzeczy.

    Ciekawe, czy zrobili by wtedy tryb życia podzielony, ale tak, żeby student w jednym mieście robił swoje, reszta rodziny swoje (ale można ich było przełączać), czy też w starej formie – studenci wyjeżdżają, a reszta nic nie robi?

    #57292
    Evaerynth
    Uczestnik

    Chciałabym, żeby dodatek o studiach bardziej przypomniał ten z trzeciej części serii, niż drugiej. W „The Sims 3” podobał mi się sposób uczestnictwa w zajęciach i wykładach oraz nowe możliwości. Powinno też oczywiście pojawić się fajne miasteczko studenckie. Jeżeli chodzi o datę premiery, to przyjmując, że taki dodatek się pojawi (a to jest raczej pewne), stawiam na przełom 2018 i 2019 roku.

    #57296
    Pixeel
    Uczestnik

    @Hiruko to też ciekawe. Myślę, że będzie się dało przełączać. Mam tylko nadzieję, że simowie na studiach nie będą mogli podróżować do innych miast bo to by trochę popsuło klimat studiów. A np. teraz jest tak, że jak sim jest w Granitowych Kaskadach na wakacjach to dostaje zaproszenia na „szaloną imprezę taneczną w Windenburgu” co jest trochę bez sensu xD

    #57948
    SimPaulina
    Uczestnik

    Ja chciałabym taką mieszankę dwójki i trójki:

    • Z dwójki – akademiki, więcej kierunków i możliwość przełączania się między rodziną a studentami
    • Z trójki – miasto, system zajęć, imprezy studenckie
    • Poza tym – prace dorywcze, bary, kluby, dyskoteki i jakiś element zaskoczenia 😉

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.