Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki The sims 4 wiejska sielanka

ostatnio zaktualizowano przez Lidia 2 lata, 2 miesiące temu
4 uczestników
6 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #89311
    Lidia
    Uczestnik

    Kupiłam dodatek wiejska sielanka w dniu premiery. Nie mam zawartości dodatkowej dostępnej do 2 września. Może trzeba gdzieś pobrać na originie? Nie widzę niestety takiej opcji.

    #89312
    Oskar
    Uczestnik

    Brakująca zawartość dodatkowa to powszechny problem. Zespół ogłosił, że pracuje nad jego rozwiązaniem. Pozostaje nam tylko czekać.

    #89315
    Lidia
    Uczestnik

    To dobrze wiedzieć, że osoby z pudełkową wersja też ja powinny mieć. Dzięki za odpowiedź.

    #89386
    Kasiunia
    Uczestnik

    Hej kochani!! Mam dla Was rozwiązanie 🙂

    również mam wersję pudełkową i również nie miałam dodatkowych obiektów.

    Wystarczy że wejdziemy na stronę:

    https://help.ea.com/en/contact-us/

    MUSI BYĆ PO ANGIELSKU!

    Wybieramy grę, później kolejne okienka i czekamy na czat. (oczywiście po angielsku). Ja załączyłam foto pudełka z dwóch stron. (nie wiem tylko do które konsultanci są  na czacie).

    Później wprost pisałam że nie mam dodatkowych obiektów. Trzeba będzie podać maila na którym zarejestrowany jest Origin. Postępujemy zgodnie z wytycznymi konsultanta i za chwilę mamy obiekty! 🙂

    #89500
    Lidia
    Uczestnik

    Hej. Nie mogę znaleźć pikantnych grzybów. Gdzie one są dokładnie? Widziałam tylko maliny, czekogody, jagody. Zielone grzyby, czarujące i urocze zdobyłam, ale nie kojarzę skąd je mam. Może to konkretne sprawunki trzeba robić?

    #90279
    Wlorian
    Uczestnik

    Hej, gdzie znalazłaś czarujące grzyby, bo nie mogę ich znaleść?

    #90559
    Lidia
    Uczestnik

    Nie wiem gdzie znalazłam te grzyby. Sprawdzaj w budce i poszukaj po różnych okolicach. Jako nagrody za sprawunki chyba też czasem są.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.