Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki The Sims 4 Witaj w Pracy, błąd z przyjmowaniem porodu

ostatnio zaktualizowano przez Ginewra 3 lata, 12 miesięcy temu
4 uczestników
5 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #59871
    Noah Fence
    Uczestnik

    Z tego co mi wiadomo, błąd został naprawiony jakiś czas temu, ale jednak mój sim, będąc na ósmym stopniu kariery medyvznej wciąż nie może odebrać porodu ciężarnej simce. Takie przychodzą do szpitala, ale nie ma na nich opcji przyjęcia porodu czy czegokolwiek takiego, a po zwykłym badaniu wychodzi na to, że mają zwyczajną chorabw typu lamia grypa czy swedzady plumbob. Czy jest szansa, że naprawi się to samo czy jednak muszę użyć kodu na wzrost kariery?

    #59872
    bluesocks
    Uczestnik

    U mnie opcja odbierania porodu była tylko możliwa w trakcie „wydarzeń specjalnych”. Pojawiał się komunikat,że w poczekalni znajduje się kobieta, która zaraz urodzi i muszę odebrać poród. Klikałam na tą simką i była opcja „odbierz poród”. Innej opcji niż własnie przez ogłoszenie w komunikacie nigdy nie miałam 🙂

    #59920
    Ginewra
    Uczestnik

    Ale może się zdarzyć, że mimo „wydarzenia specjalnego”, ciężarnej Simki w otoczeniu nie będzie. Ja tak miałam, w otoczeniu pojawiało się coraz więcej ciężarnych Simek, ale żadna nie zawitała do szpitala, mimo „wydarzenia”. Po długim czasie oczekiwania i kilku(nastu) naprawach gry, w końcu poddałam się i wpisałam kod.

    #59922
    Noah Fence
    Uczestnik

    Dwa razy zdarzyło mi się, że było specjalne wydarzenie, ale ciężarna simka stala w miejscu i nie dało się zrobić z nia jakiejkolwiek interakcji, nawet po zresetowaniu. Dopiero przy trzeciej simce po resecie się udało

    #81831
    Meiren
    Uczestnik

    Cześć,
    temat co prawda stary, ale stwierdziłam, że nie ma sensu tworzenia nowego wątku z tym samym problemem 🙂
    Niestety u mojej simki mimo, że jest już na odpowiednim szczeblu kariery, gdzie wymagane jest przyjęcie porodu nie pojawia się żadna simka, która w ciąży w ogóle by była. Próbowałam nawet sama stworzyć ciężarną simkę, żeby chociaż ona pojawiła się w szpitalu, ale nic z tego 🙁 Żaden NPC’ek się nie pojawia, a te stworzone przeze mnie rodzą dzieci naturalnymi siłami w domach…

    #81839
    Ginewra
    Uczestnik

    Też próbowałam z „lewymi” ciężarnymi i nie szło. Z tego co widzę, to są dwa wyjścia – czekać cierpliwie na wydarzenie i na Simkę (którą ewentualnie zresetujesz), albo wpisać kod, kiedy cierpliwość ci się skończy. Widać ta kariera nadal jest zbugowana.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.