Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze The Sims 4 z dodatkami na komputerze Mac

ostatnio zaktualizowano przez Pixeel 5 lat, 10 miesięcy temu
3 uczestników
3 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #55525
    wojx
    Uczestnik

    Mam pytanie do osób, które posiadają The Sims 4 i grają w nie na MacBook’ach lub komputerach Mac. Chodzi mi o to ile ważą pliki gry gdy pobiera się ją przez Origin? Pytam o to, gdyż mam miesięczny limit internetu 50 GB i nie wiem czy wystarczy mi na pobranie gry.

    Posiadam takie dodatki i akcesoria:

    • The Sims 4: Witaj w Pracy
    • The Sims 4: Spotkajmy Się
    • The Sims 4 Zestaw: Perfekcyjne Patio Akcesoria, Dzień w Spa Pakiet Rozgrywki, Wytworne Przyjęcie Akcesoria

    Ile mniej-więcej ważyły by pliki podstawy i dodatków, akcesoriów i pakietów rozgrywki?

    Jeszcze taka prośba. Prędkość internetu wg Speedtestu wynosi: pobieranie 20Mb/s, wysyłanie 2Mb/s, ile godzin mogłoby się pobierać według takiej prędkości?

    #55527
    Vince1994
    Uczestnik

    No pobranie tej gry i tych dodatków/pakietów/akcesoriów starczy ale co to za dostawca że masz tylko 50gb i co się stanie jeśli przekroczysz?jeśli internet z limitem do powinno być co najmniej 100gb tak około 2 godziny będzie się ściągało ale jeśli mam być szczery zmień tego dostawcę albo poproś o wyższy pakiet.

    #55529
    wojx
    Uczestnik

    mobilny internet T-Mobile, do listopada, później bez limitu

    #55571
    Pixeel
    Uczestnik

    Zejdzie około 20GB

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.