Przed premierą The Sims 4 Zostań Gwiazdą. Co sądzisz o tym dodatku?

Główna Fora THE SIMS 4 Dodatki Przed premierą The Sims 4 Zostań Gwiazdą. Co sądzisz o tym dodatku?

 • xxKEBSONxx
  7 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Witam,

  w tym temacie chciałbym poruszyć temat nadchodzącego dodatku. Dodatek moim zdaniem, super, lecz po zwiastunie widziałem, że nie będzie innych rodzajów gwiazd takich jak magik czy piosenkarz jak w The Sims 3 (chyba, że pokarzą zwiastun z piosenkarzami lub magikami w innym zwiastunie ale w to wątpię). Mimo wszystko kupię ten dodatek, ale chciałbym poznać wasze zdanie o tym dodatku.

  Shakuahi
  7 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Wszystko zależy od końcowego efektu. 😉 Cieszę się, że dostaniemy kolejne miasto, wydaje się, że przyszły aktor będzie miał dużo pracy na głowie. Obawiam się, że może dojść mało “normalnych” ciuchów (przez to, że dostaniemy tyle kostiumów), ale najwyżej będę polować na niego w promocji.

  SimPaulina
  7 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Nowe miasto na plus 🙂 Jednak szkoda, że nie będzie kariery piosenkarza, muzyka albo magika… Aktor za to zapowiada się ciekawie, mam już kilku kandydatów na simowe gwiazdy w mojej rozgrywce ❤

  Hiruko
  7 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Standardowo, poczekam na filmy na YT i wtedy zdecyduję o zakupie dodatku. Większość z nich jednak wnosiła coś więcej do gry, a nie pojedyncze elementy rodem akcesoriów TS2 (lub mniej), więc prawdopodobnie kupię na przecenie. Mam  jednak nadzieję na nieco większe urozmaicenie zawodów i samego światka gwiazd. Niemniej jednak, do premiery jeszcze ponad miesiąc, więc wszystko jeszcze może się zdarzyć.

  Pixeel
  7 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Dodatki przyzwyczaiły nas do tego, że mamy możliwość wyboru – Wymarzone Podróże i Podróże dodały po 3 światy wakacyjne, Nie z Tego Świata wiele postaci nadnaturalnych, Kariera i Witaj w Pracy po 3 lub więcej karier, a Zwierzaki i Psy i Koty po 2 lub więcej ras zwierząt. Pakiety rozgrywki za to skupiały się na jednej tematyce jak jeden świat, jedna parcela specjalna lub rasa. Dlatego dodatek z tylko karierą aktora wydaje się być na pierwszy rzut oka bardzo ubogi, ale:

  • Kariera aktora jest po prostu nową karierą, a sławnym można zostać w każdej innej pracy, więc nie musimy zawsze podejmować się tego aktorstwa, jeśli chcemy korzystać z mechanik nowego dodatku (w przeciwieństwie do trójki, gdzie żeby być sławnym zawsze trzeba było albo śpiewać, albo robić sztuczki)
  • Nie wiem jak z meblami, ale ciuchów dojdzie mnóstwo do różnych gatunków filmowych (romans, western, sci-fi itp)
  • Kariera aktora jest mocno rozbudowana, będziemy mogli chodzić do makijażystów i projektantów ubrań, brać udział w małych reklamach, serialach lub wielkich filmach itp.,  gdyby mieli stworzyć teraz karierę piosenkarza musieliby dodać kolejną wielką mechanikę występowania na scenie i kolejne mnóstwo ozdób scenicznych i ubrań dla piosenkarzy. To zdecydowanie zbyt wiele jak na dodatek do simsów xD nawet do trójki, bo tam, w Zostań Gwiazdą wszystkie kariery skupiały się na tym samym – występach na scenie.
  • System gwiazd ma być o wiele bardziej rozbudowany. Każdy sim ma mieć wizerunek składający się z poziomu sławy oraz reputacji, a także posiadać różne wady sławy.

  Także ja jestem bardzo ciekawy jak twórcom wyjdzie ten dodatek bo jest to coś nowego. O ile tematyka już w poprzednich częściach była, o tyle tak rozbudowaną karierę aktora mamy po raz pierwszy.

  GlossyGem
  Administrator
  6 miesięcy, 4 tygodnie temu #

  I jak? Co sądzicie o dodatku po informacjach z MEGAPOSTa? 🙂

  Agnes
  6 miesięcy, 3 tygodnie temu #

  Po informacjach z megaposta nabrałam nadziei, że nie będzie to tak średni dodatek, bo takie wrażenie miałam po obejrzeniu zwiastunu. Z czasem wygląda to coraz lepiej, mimo wszystko czekam na first looki i pierwsze game playe 😉 wszystko wydaje się być bardzo dopracowane, ale pytanie czy nie jest to wyłącznie wrażenie. To będzie można zweryfikować po premierze.

  Tokusa
  6 miesięcy, 3 tygodnie temu #

  Dodatek wygląda dobrze- na pewno wygląda na taki, nad którym rzeczywiście się pracuje, a nie tylko “ej bo hajs się kończy, wymyślmy coś na szybko, sklećmy na raz-dwa-trzy i rzućmy info w internet jakie to emejzing”.

  Chociaż przyznam, że bardziej czekam na aktualizacje i rzeczy, które mają wraz z nimi przyjść, niż na sam dodatek, którego nie kupię w dniu premiery.

  Dlaczego? Ponieważ nie jest to dodatek, który “muszę” mieć. Obejdę się spokojnie bez niego i nie będę płakać, że mi źle. Na promocji go sobie sprawię, ale sama tematyka dodatku nie jest czymś, co mnie specjalnie porywa.

  Co mnie jednak boli, to “jak zwykle” fryzury, które u panów są biedne i w ilości orzechów arachidowych jakie znajdujemy w paczkach chipsów lays, a u pań po prostu ok, których prawdopodobnie nie użyję, albo raz na jakiś czas.

  Dorotka
  6 miesięcy temu #

  Gra jest już dostępna, właśnie mi się zainstalowała 🙂 lecę grać 🙂

  MarineSim
  6 miesięcy temu #

  Ja myślę, że jest spoko, z tego co czytałam w poście, ale tak na prawde okaże się w praniu. Właśnie ściągam, więc…. tururururu 😀

  Mandraghora
  6 miesięcy temu #

  Wow! @MarineSim uświadomiłaś mi, że to już dzisiaj! Dzięki! 😀

Przeglądasz 11 postów - 1 z 11 (wszystkich: 11)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.