Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Pogaduszki The Walking Dead i Fear The Walking Dead

ostatnio zaktualizowano przez Makkev 5 lat, 8 miesięcy temu
5 uczestników
9 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #50258
    MychQQQ
    Uczestnik

    Jestem wielką fanką serialu The Walking Dead, praktycznie od początku jego istnienia, ten drugi Fear The Walking Dead dopiero zaczęłam oglądać i muszę stwierdzić, że bardzo mi się spodobał chociaż długo nie mogłam się do niego przekonać.

    A jak jest z Wami? Są tu jacyś fani? 😀

    #50269
    Milah.
    Uczestnik

    Kocham uniwersum The Walking Dead, ale do tej pory nie widziałam ani jednego odcinka z najnowszego sezonu. I nie wiem dlaczego, jakąś blokadę chyba mam.
    Drugiego nie oglądałam i nie wiem, czy chcę oglądać.  Za dużo słabych opinii słyszałam, żeby się teraz do tego zmusić. Wystarczą mi chyba komiksy, gry i samo The Walking Dead. 😉 Masz jakąś ulubioną postać? ;>

    #50277
    NekoSakamaki
    Uczestnik

    Jestem wielką fanką tego rodzaju seriali, aczkolwiek do drugiego sezonu jakoś zabrać się nie mogę – żadnych chęci, cóż.. Chociaż pierwszy sezon obejrzałam za dwoma (lub 3) zamachami.

    #50280
    MychQQQ
    Uczestnik

    @milah ja też bardzo długo nie mogłam się przekonać do FTWD, właściwie to koleżanka mnie namówiła, twierdziła  że jak zacznę to nie będę żałować i wiesz co? Żałuję, ale tylko tego, że tak długo się do tego zmuszałam ?

    Jednak mimo wszystko numerem jeden jest dla mnie TWD, ulubione postacie to zaczynając od początku, bo niestety już dwóch nie żyje: Gubernator, Abraham, których już niestety nie ma a aktualnie uwielbiam Ricka a w szczególności Negana ?

    W Fear The Walking Dead polubiłam Travisa, niestety zbyt szybko go zabrali ?

    A ty kogo najbardziej lubisz w TWD?

     

    #50286
    Milah.
    Uczestnik

    Tak jak Gubernatora nigdy nie polubiłam, to z kolei Negana kocham calutkim serduszkiem. Nie ma lepszej postaci, oj nie ma! Lubię też Daryla, uwielbiałam Carol, kiedy nie była taką ciepłą kluską, która żyje sobie w cichym domku i nie interesuje się niczym, z nikim walczyć nie chce etc. Choć w komiksach to jej dawno nie ma, ale no cóż. Abraham był mistrzem, ten chłop się z niczym nie cackał! 😀

    #50301
    MychQQQ
    Uczestnik

    No to witaj w klubie NeganoManiaków ??? Bardziej uroczego czarnego charakteru jeszcze nie widziałam ?

    A wracając do FTWD polecam Ci, wciąga od pierwszego odcinka co mnie zaskoczyło bo myślałam  że to będą jakieś flaki z olejem ?

    Jest powiedzialabym brutalniejsze jak TWD i zdecydowanie bardziej trzyma w napięciu. Jest inne, ale również pokazuje walkę ludzi z ludźmi przede wszystkim, że to nie umarłych powinni się najbardziej bać a żywych.


    @NekoSakamaki
    ale piszesz o TWD czy FTWD?

     

    #57330
    Makkev
    Uczestnik

    Nie mgr się doczekać 9 sezonu TWD 😉

    #57333
    Evaerynth
    Uczestnik

    Obejrzałam cztery sezony „The walking dead”. Na początku serial mnie wciągnął, nawet bardzo. Ale po czwartym sezonie czułam już jakieś zmęczenie tematem i nie zaczęłam piątego. Niemniej serial uważam za całkiem dobry.

    #58577
    MychQQQ
    Uczestnik

    @Evaerynth to muszę przyznać, że szybko się znudziłaś. Powiem szczerze, że tak naprawdę dość fajna akcja dzieje się właśnie do 4 sezonu, później już jest gorzej, 5 i 6 sezonu prawie nie pamiętam, natomiast w 7 jest akcja tylko na samym początku, później się ciągnie, podobnie jest w 8 sezonie, dopiero pod koniec dzieje się coś konkretniejszego. Ciekawa jestem co wymyślą w 9 sezonie, ale jestem zmartwiona bo jest już potwierdzone, że Andrew Lincoln grający Ricka odchodzi z serialu i pojawi się jedynie w kilku odcinkach 9 sezonu 🙁 Tak samo aktorka, która gra Maggie odchodzi. Nie wyobrażam sobie serialu bez Ricka, to będzie jego smutny koniec 🙁

    #59217
    Makkev
    Uczestnik

    Kto czeka na drugą polowe czwartego sezonu FTWD?

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.