Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Problemy techniczne [TS4]Sim nie dostał cechy, mimo zaliczenia aspiracji.

ostatnio zaktualizowano przez daj.mi.spać 5 lat, 1 miesiąc temu
3 uczestników
4 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #62119
    Ginewra
    Uczestnik

    Mój Sim ma zaliczoną aspirację „Mistrz Kuchni”, ale nie otrzymał cechy „Świeży kucharz”, ani nie robi nigdy-nie-psujących-się dań. Wychodzi więc na to, że aspiracja została zaliczona, a nagrody nie ma.

    W związku z tym mam pytanie – czy jest jakiś kod na dodanie tych szczególnych cech, albo na usunięcie ostatniego poziomu aspiracji (może za drugim razem zaliczy aspirację poprawnie)? W ostateczności może być mod.

    #62138
    Ginewra
    Uczestnik

    Zastanawiam się, czy może MCC Commander potrafi takie cuda robić? Niestety na modach się znam, jak kura na pieprzu, ale ten się wydaje takim kombajnem, że może i to potrafi?

    #62139
    Hejkasz
    Uczestnik

    Nie wiem czy nie ma kodu na wypełnienie aspiracji może jak kilka razy go wpiszesz to zadziała

    #62449
    Ginewra
    Uczestnik

    Znalazłam kod na wypełnienie aspiracji, ale niestety nie działa 🙁 Wpisałam po kilka razy, sprawdziłam też na innej, niewypełnionej, czy kodu nie pomyliłam, ale wygląda na to, że kod jest w porządku, ale nie sprawi, bym z wypełnionej aspiracji otrzymała nagrodę.

    Przy okazji szukania tego kodu sprawdziłam, czy nie można przy okazji ustawić sobie poziom aspiracji, ale nie – jest tylko ten zwiększający o poziom, zmniejszających nie ma. Przy testingcheats też nie ma do wyboru opcji wpływającej na aspirację. Zostają więc chyba tylko mody :/

     

    Jest tu ktoś, kto na modach się zna (albo ma takie, które mogą mi pomóc)?

    #64222
    daj.mi.spać
    Uczestnik

    Cześć Ginewra jeżeli nic innego nie zadziała to polecam moda ze strony Thesimscatalog oto link do moda  https://thesimscatalog.com/sims4/downloads/game-mods/traits/aspiration-traits-in-rewards-store/

    Wystarczy że dasz ściągnij i przekieruje cię  na stronę Mod The Sims i tam pobierasz najnowszą wersję moda (na stronce musisz wejść w Files.)

    Mam nadzieję że pomogłam. 😉

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.