Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Galeria dzieł Twórczość MychQQQ

ostatnio zaktualizowano przez Mandraghora 5 lat, 7 miesięcy temu
16 uczestników
30 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #48494
    MychQQQ
    Uczestnik

    Witajcie, długo zastanawiałam się czy coś tutaj wrzucić, ale niech stracę najwyżej mnie zjecie haha ?

    Wszystkich domów Wam nie pokażę, bo mam ich naprawdę dużo, ponad 150, więc postaram się od czasu do czasu zaprezentować Wam coś, co uznam, za warte pokazania ? Wszystkie dostępne pod TYM linkiem!

    Pierwszy domek jaki chcę pokazać to mój drugi opuszczony dom z użyciem cc. Jestem ciekawa czy lubicie takie klimaty, bo ja powiem szczerze mam ogromną frajdę przy tworzeniu czegoś w takim stylu. Mój pierwszy, bardzo podobny domek jest pod TYM linkiem ?

    Wszystkie cc są podane w linkach w opisie. Używam modyfikacji jedynie z TSR, więc jest 100% pewności, że będą działać jak należy.

    By nie owijać dłużej w bawełnę.

    „Abandoned House 2” do pobrania TUTAJ!

    #48564
    Szynszak
    Uczestnik

    Cudeńko <3 Nie moje klimaty ale wygląda pięknie

     

    #48566
    Mała Mi
    Uczestnik

    Śliczny domek

    #48575
    Franklin
    Uczestnik

    Uwielbiam Twoje prace <3

    #48581
    Remczak
    Uczestnik

    Piękny dom <3

    #48588
    Oliwier
    Uczestnik

    Jak już pisałem na innym serwisie, lubię takie klimatyy dlatego domek jest ślicznyy! ? 😀

    #48594
    GuruGnap98
    Uczestnik

    O mój Boże, wygląda bosko <3 Od razu pojawił mi się pomysł na historię, że Sim musiał z jakiegoś powodu uciec z domu, nie miał gdzie pójść, więc postanowił się zatrzymać w opuszczonym budynku. Kochana, dziękuję za inspirację i z pewnością wykorzystam twoją pracę. Oczywiście, czekam na więcej twoich prac ^^

    #48601
    Milah.
    Uczestnik

    Zupełnie nie moje klimaty i nigdy bym w takim domu żadnej rozgrywki nie poprowadziła – ale kurczę, jest to jeden z najlepszych domków, które ktokolwiek kiedykolwiek mógł stworzyć. Takiego klimatu się nie da słowami opisać, masz ogromny talent. Podziwiam. 🙂

    #48703
    MychQQQ
    Uczestnik

    @milah szczerze? Ja też bym w takim nie grała haha, ale uwielbiam takie tworzyć xD Domek pomimo swojego wyglądu jest w 100% grywalny 🙂

    #48803
    MadHatter
    Uczestnik

    Jest naprawdę straszny, ale w pozytywnym sensie 😀

    #48838
    agathea
    Uczestnik

    o Mój Boże ! Jest wspaniały tzn wspaniale przerażający 😀 Świetnie oddałaś charakter i klimat tego miejsca, patrząc na ten piękny „niegdyś” dom miałabym ochotę wprowadzić tam jakiegoś sima, żeby swoimi siłami próbował doprowadzić go do czasów świetności 🙂

    #48842
    MychQQQ
    Uczestnik

    @agathea też o tym myślałam, fajne wyzwanie można by z tego zrobić ?

    #48851
    agathea
    Uczestnik

    Dokładnie 🙂

    #48864
    Morkinn
    Uczestnik

    No, muszę przyznać, jestem pod wrażeniem!

    #48919
    Shakuahi
    Uczestnik

    @agathea Ja właśnie pobrałam sobie ten domek i zamierzam stworzyć kilka simów- wyrzutków, którzy zajmą porzucony dom w Forgotten Hollow i spróbują go wyremontować nie zabijając się nawzajem w międzyczasie. Planuję im wyzerować budżet i oczywiście początkowo nikt nie będzie chciał ich zatrudnić więc póki nie doprowadzą się do ładu to będą mogli przeżyć jedynie dzięki własnej zaradności.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 31)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.