Forum Dyskusyjne

Dyskutuj z innymi użytkownikami społeczności DOTsim!

Strona Główna Fora THE SIMS 4 Pakiety rozgrywki Ucieczka w Plener czy Przygoda w Dżungli

ostatnio zaktualizowano przez Ola 1 rok, 11 miesięcy temu
8 uczestników
12 odpowiedzi
 • Autor
  Odpowiedzi
 • #54237
  MufinekQQ
  Uczestnik
  @mufinekqq

  Który z tych pakietów bardziej się wam podoba?

  Mi bardziej podoba się Przygoda w Dżungli bo jest bardziej w moim klimacie i ma więcej opcji. Dżungla wygląda świetnie i bardzo fajnie mi się ją zwiedzało. Dochodzą nowe kolekcje i umiejętności. Możemy się uczyć miejscowych zwyczajów. Archeologia jest bardzo fajna. Tryb budowania mi się bardzo podoba, CAS też jest fajny i nadaje się na wyprawę do dżungli.

  Ucieczka w Plener też bardzo lubię, ale Przygoda w dżungli spodobała mi się bardziej. Las też mi się podoba, ale najbardziej lubię w tym pakiecie biwaki.

  #54242
  Nierozlaczka
  Uczestnik
  @nierozlaczka

  Mi zdecydowanie ucieczka w plener (kocham lasy). Do tego ten świat niby zamknięty, ale do kilku miejsc można przechodzić bez ekranu ładowania (tak chodzi o ucieczkę w plener), CAS również bardziej podoba mi się tu, oraz możliwość zbierania owoców w dziczy i zielarstwo…

  #54248
  alicja
  Uczestnik
  @alicja

  Ja również wolę PWD. Dżungla ma jak dla mnie lepszy klimat, plus, jak napisałaś – pakiet ten ma więcej opcji. Zakochałam się w meblach kuchennych i łazienkowych. CAS jest nawet spoko, podoba mi się bardziej, niż z UWP. Zawiodłam się trochę na fryzurach. Ucieczka w plener jest bardziej „wypoczynkowym” pakietem, który bardzo lubię, ale jeśli wybierać, to zdecydowanie wolę przygody i egzotyczne klimaty, niż las i odpoczynek. Chociaż w UWP bardzo podoba mi się umiejętność zielarstwa, parcele publiczne w Granitowych Kaskadach i chatka pustelnika. Mimo to mam wrażenie, że PWD jest bardziej rozbudowane.

  #54333
  Evaerynth
  Uczestnik
  @evaerynth

  Mnie bardziej przypadła do gustu „Ucieczka w plener”, ale nie jest to kwestia liczby nowości (bo tych „Przygoda w dżungli” zdaje się mieć więcej), tylko osobistych preferencji jeśli chodzi o klimat otoczeń. Bardzo lubię lasy i jeziora, a tego jest w tym dodatku pod dostatkiem.

  #54368
  Pixeel
  Uczestnik
  @pixeel

  Ucieczka w Plener. W Przygodzie w dżungli dochodzi więcej rzeczy, ale ogólnie bardziej podobają mi się klimaty lasu, pieczenie kiełbasek, zbieranie owadów i spanie pod namiotami + drewniane meble, które dodaje ten pakiet są świetne.

  #54417
  SimPaulina
  Uczestnik
  @simpaulina

  W sumie to trudna decyzja. Nawet wczoraj grałam w Granitowych Kaskadach 🙂 UwP lubię za klimat, namioty, ogniska, nowe potrawy, zielarstwo i nowe rośliny. CAS też mi się podoba. PwD lubię za przygodę, piękne widoki, nowe umiejętności, kulturę Selvadorady. CAS i nowe meble też na plus.

  Podsumowując: każdy z tych pakietów coś wnosi i ciężko byłoby mi bez nich grać. UwP wybieram na rodzinne weekendy z dziećmi, a PwD dla samotnych Simów chcących przeżyć ciekawą przygodę ?

  #82657
  Ola
  Uczestnik
  @lodowa

  Stary temat ale akurat obydwa te pakiety są właśnie w promocji, zastanawiałam się, który wybrać 🙂 Ale chyba zacznę od UwP, namioty przydadzą się na parcelach „bez przyłącza” do wyzwania z rozbitkiem na bezludnej wyspie 🙂

  #82664
  Syrenka
  Uczestnik
  @whitemermaid

  Ja właśnie kupiłam oba 😀

  #82667
  Ola
  Uczestnik
  @lodowa

  No właśnie jeszcze biję się z myślami czy nie wziąć dodatkowo Przygody w dżungli, Ucieczkę już zassałam 🙂

  #82668
  Pixeel
  Uczestnik
  @pixeel

  <p style=”text-align: left;”>@Ola za 35zł to chyba nie ma co się zastanawiać. Przygoda w Dżungli dodaje fajny gameplay, nie na jeden wypad i ma bardzo ładne meble chociażby do kuchni</p>

  #82669
  Ola
  Uczestnik
  @lodowa

  Ale 2x35zł to już 70 zł i nad tym już chwilę muszę się zastanowić, na jeden pakiet było łatwo, nad dwoma muszę jeszcze pomyśleć 😀

  Ech, Pixeel kusisz kusisz 😉  Dzięki za opinię, wezmę pod uwagę 🙂

  #82671
  Syrenka
  Uczestnik
  @whitemermaid

  @Ola, PWD daje naprawdę mega dobre obiekty budowania 🙂 polecam

  #82673
  Ola
  Uczestnik
  @lodowa

  No i namówili 😀

  Mój portfel Was nie lubi 😀

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.

Ostatnie odpowiedzi

Nowe tematy

Tematy z nowymi odpowiedziami

Zagłosuj w ankiecie

Co podoba Ci się w ślubnym pakiecie?

Wszystkich głosujących: 30
 • 10%

  Wyprawianie wesela

 • 10%

  Nowe stroje i meble

 • 63%

  Świat Tartosa

 • 7%

  Oświadczyny i interakcje

 • 10%

  Nie podoba mi się pakiet

Dzięki za głosowanie! Po nową ankietę zapraszamy niebawem!
Loading ... Loading ...