Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Ulubiona aspiracja

ostatnio zaktualizowano przez Chryzantem 5 lat, 10 miesięcy temu
10 uczestników
9 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #53446
    Evaerynth
    Uczestnik

    Jaka jest Wasza ulubiona aspiracja w „The Sims 4”? Dlaczego lubicie ją najbardziej – przez cechę bonusową, którą daje, czy po prostu najlepiej odpowiada historiom, które tworzycie?

     

    Aspiracje można zmieniać w trakcie gry, ale cechy bonusowe pozostają takie, jakie zostały wybrane przy tworzeniu Sima, więc pierwotny wybór aspiracji jest dla mnie istotny. Najczęściej wybieram aspiracje z kategorii „natura” i „wiedza”, ponieważ idące z nimi cechy bonusowe „kolekcjoner” i „szybko się uczy” ułatwiają uzupełnianie przez Simów kolekcji i naukę umiejętności, a na tym w dużym stopniu skupiam się w grze. Staram się wypełnić Simem jak najwięcej aspiracji, jednak to te właśnie wypełniam zwykle jako pierwsze.

    #53449
    Julia
    Uczestnik

    Trudno powiedzieć jaka jest moja ulubiona, ale jeśli mam zwierzaki w rodzinie daje z kategorii miłośnik zwierząt. Zazwyczaj daje takie aspiracje, żeby można było szybko zbierać punkty 🙂

    #53453
    Ginewra
    Uczestnik

    Nie jest to moja pierwsza aspiracja (pierwszą zazwyczaj jest „coś z wiedzy”), ale zawsze dochodzi do tego, że wybieram „bajecznie bogaty”, żeby mieć samozarabiające się zyski z inwestycji 🙂

    #53605
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Moje ulubione aspiracje to te związane z rodziną!!

    #53610
    Marcinkowska
    Uczestnik

    Zazwyczaj biore coś z kuchnią jak mistrz miksologi lub kucharz

    #54133
    Marcin
    Uczestnik

    Najczęściej wybieram moim simom związane z domem, rodziną i miłością, ale lubię eksperymentować i aspiracje zwykle nie powielają się u innych pokoleń w mojej danej rodzince. Aspiracje te lubię najbardziej, ponieważ w moim odczuciu są w sam raz dla startujących simów.

    #54143
    Hiruko
    Uczestnik

    U mnie każdy sim ma jakąś aspirację związaną z (ogólnie) przydatną wiedzą, więc albo gotowanie, albo ogrodnictwo, albo coś artystycznego. Nie lubię zmieniać simom karier, więc za (chyba) sima renesansu się nie biorę. Od czasu TS3 lubię też wampirze aspiracje, jednak rzadko je wybieram, bo są nieco monotonne :/

    #54145
    ASTRA
    Uczestnik

    Ja zawsze daje Simom BAJECZNIE BOGATY/BOGATA, bo wtedy szybko nabije punktów.

    #54854
    SimPaulina
    Uczestnik

    Ja najczęściej wybieram te związane z wiedzą, artystyczne i rodzinne. Moją ulubioną jest aspiracja związana ze sportem i mam nadzieję, że twórcy jeszcze jakąś dodadzą. Mam dużo Simów w jednej rozgrywce, więc ostatnio staram się nie powielać i daję trochę trudniejsze tj. Sim Renesansu, Dusza Towarzystwa (to z imprezami) czy nowe z Przygody w Dżungli.

    #54859
    Chryzantem
    Uczestnik

    wiedza/kreatywność. najczęściej „mózgowiec”/”geniusz komputerowy”. jak spełnię tą pierwszą to potem praktycznie zawsze biorę „bajecznie bogaty”.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.