Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims Ulubiona część serii The Sims

ostatnio zaktualizowano przez Nataleen 4 lata, 9 miesięcy temu
4 uczestników
3 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #69861
    ArtSim
    Uczestnik

    Jaka to jest? Czemu ją lubisz? Na te dwa pytania napiszcie w tym temacie?

     

    Moja ulubiona część to czwórka bo ma bardzo ładną grafikę, wygodny tryb budowania i CAS. Chodź jest trochę mało opcji każdy dodatek daje coś nowego. I nie ma lagów, a co więcej jest dobre tłumaczenie ale troszeczkę ich jest ale bardzo mało

    #70549
    najulola
    Uczestnik

    Nie znam żadnych części the sims znam tylko czwartą więc polecić mogę tylko czwórkę ale co do dodatku mogę się bardziej wypowiedzieć. Moim zdaniem najlepszy dodatek to cztery pory roku ponieważ daje więcej ulepszeń do gry (np. Rośliny możemy hodować o wyznaczonych porach roku, małe dzieci mogą się kąpać w basenie i są stoiska z jedzeniem. Można lepić bałwany, grabić liście, rzucać balonami z wodą i nawiązać więść z pszczołami więc bardzo polecam ten dodatek. PRZEPRASZAM ZA BŁĘDY ORTOGRAFICZNE 🙂

    #70564
    Claymora
    Uczestnik

    Hmmm… niech się zastanowię. Po dłuższym zastanowieniu zdecydowanie moją ulubioną serią jest The Sims. Pierwsza część mimo braków w grafice i zamiany kołyski w dziecko była najbardziej wyluzowaną częścią. Nikt nie myślał wtedy, że tancerki Go-Go wyskakujące z tortu to coś złego. Dodatkowo superowa klatka do tańczenia. Wibrujące łóżko z sercem xD I super pytanie: Kochanie czy nie powinniśmy mieć dziecka? – I taka subtelna odpowiedź: nie xD I nie było dzieci.

    Dzięki tej części miałam największy ubaw xD Choć nie mogłam bawić się w CAS które nie istniało, a tryb budowanie był mega ograniczony. Za to możliwości było od groma, simy robili niemal wszystko. Zero ograniczeń.

    #70565
    Nataleen
    Uczestnik

    Hmm, trudno mi powiedzieć. Lubię The Sims 3 i 4 na tym samym poziomie.

    W Trójce bardzo podoba mi się to, że grając normalnie, gra wcale nie jest taka prosta. W zależności od tego, jaki jest dany Sim, więcej interakcji rozmowy może wydać mu się nudnych, więc trudniej się z kimś zaprzyjaźnić (przynajmniej dla mnie). W trybie kupowania dochodzi w dodatkach bardzo dużo mebli, które są cudowne (kocham styl Skoku w przyszłość! <3). Również światy są bardzo ładne.

    Czwórka ma przede wszystkim lepszą grafikę i mniej laguje, ale za to jest prostsza. Tutaj uwielbiam Tryb Budowania, w którym siedziałam połowę czasu spędzonego na grze w The Sims 4 😛 No i CAS jest przyjemniejszy. O wiele lepiej robi się twarze w edycji detali niż suwaczkach.

    A tak poza tym, zawsze pierwsze miejsce będzie miało The Sims Średniowiecze, ale to raczej nie podciąga się do serii 😛

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.