Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Ulubiona pora roku

ostatnio zaktualizowano przez Chris 5 lat, 9 miesięcy temu
17 uczestników
16 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #54081
    Vince1994
    Uczestnik

    Za niedługo mają wyjść pory roku do The Sims 4 jaka jest wasza ulubiona pora roku w grze a i w realu? jak dla przykładu wolę jesień/zima końcówki roku podobają mi się krótsze dni/dłuższe noce/hallowen/święta/szampan/sylwester za to średnio lubię wiosnę lata irytują mnie burze/kleszcze mam psa i martwię się o niego o sprzęty też się boję że uderzy piorun i mi spali.

    #54084
    Hiruko
    Uczestnik

    IRL najbardziej lubię zimę, tylko taką przwdziwą, jak z 20-30 lat temu (w Polsce).

    Odnośnie pory roku w nowym dodatku, trudno mi powiedzieć. Nie potrafię sobie ic w pełni wyobrazić, mając do wglądu kilka krutkich filmików i zdjęć, które pełnią głównie funkcję porównawczą.

    #54129
    Marcin
    Uczestnik

    W grze najbardziej lubię jesień i zimę, ponieważ to takie urozmaicenie od wiecznej wiosny/lata. W prawdziwym życiu wolę te cieplejsze pory roku, ponieważ jest więcej czasu na spotkania za znajomymi, jakiś grill, rower itd.

    #54132
    Tokusa
    Uczestnik

    W prawdziwym życiu:

    Lato. Jesień jest dla mnie zbyt deszczowa, zima za zimna a wiosną mordują mnie pyłki i wszystkie inne „habazie”. Latem jest cieplutko, dzień jest długi, chce się żyć, jeździć na rowerze, siedzieć na balkonie, wychodzić…

     

    W grze:

    Zależy! W dwójce bezkonkurencyjnie była to Zima, na drugim miejscu Lato, a na trzecim równo Wiosna i Jesień. W trójce za to kochałam wszystkie pory roku O: I jak nie znoszę normalnie deszczu, tak tam kochałam oglądać burzę.

    #54156
    Evaerynth
    Uczestnik

    W grze najbardziej lubię wiosnę i lato, ponieważ dają najwięcej możliwości jeśli chodzi o ogrodnictwo i wszelkiego rodzaju zbieractwo, a to są rzeczy dla mnie istotne. 😀 Wizualnie zaś najbardziej podoba mi się zima.

    W prawdziwym życiu moją ulubioną porą roku jest wiosna, a zwłaszcza kwiecień, ponieważ jest już wtedy ciepło, ale nie za gorąco, kwitną kwiaty, wszystko budzi się do życia… Aż chce się żyć. 🙂

    #54160
    Cold
    Uczestnik

    Ja zarówno w realu, jak i w grze najbardziej lubię jesień.

    W realu: Jest to pora, w której mogę w końcu odżyć, po ciężkich letnich upałach. W dodatku bardzo lubię, gdy liście zmieniają kolor. Lubię też, gdy wcześnie robi się ciemno, a jak wiadomo jesienią tak właśnie jest.

    W grze: Jeśli chodzi o TS3, to dla mnie jesień oferuje najlepsze atrakcje. Niesamowicie podoba mnie się Festiwal Jesieni. A odnośnie podwórka moich Simów, to zawsze umieszczam drzewo z żółtymi liśćmi na jesień obok drzewa z pomarańczowymi/czerwonymi i wtedy lubię robić zdjęcia moim Simom.

    Co do jesieni z TS4, to się nie będę rozpisywać, bo praktycznie nic o niej nie wiem. Ale na podstawie zwiastuna mogę tylko napisać, że mało oferuje. Zobaczymy, co dalej będzie 😉

    #54168
    MufinekQQ
    Uczestnik

    W grze – najbardziej lubię zimę. Wygląda najfajniej i najbardziej różni się od innych. Można tam robić najwięcej rzeczy np. lepić bałwany.

    W prawdziwym życiu – jest to wiosna. Jest wtedy najlepsza pogoda nie za ciepło nie za zimno. Zaczynają rosnąć rośliny, jest kolorowo i są moje urodziny ?.

    #54215
    SimPaulina
    Uczestnik

    W życiu – wiosna, ponieważ przyroda budzi się do życia, dni są długie i jest ciepło.

    W grze – jesień i zima, ponieważ są piękne wizualnie, zawsze to jakaś odmiana.

    #54265
    Sanczi
    Uczestnik

    Moją ulubioną porą roku jest zdecydowanie zima, dlaczego?

    Zimą wszystko jest pokryte białym puchem (oczywiście o ile dane jest choć kapęczke), uwielbiam oglądać w oknach sklepowych świąteczne dekoracje, co wprawia mnie w taką radość. Każdą wolną chwile spędzałabym na dworze i po prostu spacerowała. Przyroda jest uśpiona i uwielbiam patrzeć, gdy pod koniec zimy budzi się do życia na nowo.

    Jeżeli chodzi o grę to zdecydowanie jesień.

    Spadajace liście, grabienie ich a następnie palenie (jak to u mnie wyglądało), festiwale i dom strachów, chodzenie po domach i zbieranie cuksów w przebraniu kosmity lub gnoma, wycinanie dyń i malowanie twarzy.

    #54270
    alicja
    Uczestnik

    Jeśli mam to rozkładać na grę, a realne życie, to wygląda to mniej więcej tak:

    W życiu zdecydowanie wolę wiosnę. W miarę ciepła pogoda, burze (za którymi przepadam :P), oraz poczucie takiej… świeżości? 😀 W grze, patrząc pod kątem trójki, bo nie wiem, jak to będzie w czwórce, bardzo lubię jesień. Halloween, a raczej Dzień Grozy jest tam naprawdę spoko. Dodatkowo Festiwal Jesieni jest świetny imo

    #54271
    Ginewra
    Uczestnik

    Widzę, że fani Simsów to głównie zimoluby 😀 Też się do nich zaliczam!

    A w grze to trudno mi powiedzieć… Na pewno zmniejszałam wiosnę do minimum (3 dni), za to lato miałam długie i zimę. Jesień była krótsza od tych dwóch, ale dłuższa od wiosny. Ale z drugiej strony lubiłam grać na Rajskiej Wyspie i tam w ogóle wyłączałam zimę, a i tak się denerwowałam, że między jesienią, a wiosną zdarzają się przymrozki i śnieg 😀

    Ale czemu z jakiś powodów lubiłam bardziej, czy mniej jakąś porę roku, to w zasadzie nie wiem… Tak po prostu zmniejszałam wiosnę do niezbędnego minimum. Na pewno denerwowały mnie częste zmiany i starałam się jak najbardziej rok wydłużyć, stąd może to lato i ta zima taka długa.

    #54401
    Simowymaniak
    Uczestnik

    Zima lubię lepić bałwana , robić aniołki itp. 🙂

    #55236
    Agnes
    Uczestnik

    W The Sims 2 uwielbiałam zimę, miałam ją ustawioną przez większą część roku. W życiu najbardziej lubię wiosnę i lato. Zobaczymy jak to będzie w The Sims 4.

    #55579
    Loui
    Uczestnik

    W prawdziwym życiu uwielbiam wiosnę. Niestety teraz już praktycznie nie ma tej pory roku. ;( W Simsach najbardziej lubię jesień. Grabienie Liści sprawiało mi przyjemność 😉

    #55580
    karolklima
    Uczestnik

    W realu wole Lato bo mam wtedy urodziny a w the Sims jakoś zimę święta. Dlatego że w Polsce zima jest bez śniegu

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 17)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.