Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Modyfikacje Ulubiony twórca modyfikacji

ostatnio zaktualizowano przez Monia 5 lat, 7 miesięcy temu
10 uczestników
10 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #48590
    IgusPospolitus
    Uczestnik

    Jest wiele twórców modyfikacji, którzy goszczą w naszych folderach, jednocześnie urozmaicają nasze gry, ale który jest waszym ulubieńcem?

    Osobiście jestem dużą fanką MXIMS’a. Jego prace świetnie wyglądają na tle gry, są uniwersalne i po prostu są piękne! 😀

    #48709
    Szynszak
    Uczestnik

    Wszystko co z Lana CC finds  <3

    Peacemaker mym życiem

    #48749
    alicja
    Uczestnik

    Wiele rzeczy z maxis match uwielbiam, ale do gustu przypadły mi szczególnie prace sondescent. Kiedy jeszcze używałam alphy bardzo lubiłam serenity, zresztą wciąż mam kilka cc od niej/jego.

    Jeśli chodzi o modyfikacje, to nie mam ulubionych twórców, tylko małą listę modów (maslomaslanecowogole); mccc (ze wszystkimi flavorami, a co tam), graycurse – random traits and aspirations (wydaje mi się, że ten był nawet w Modnym piątku), ohmysims – world name changer i fuzja modów na polskie nazwiska Merty i Levkoni 😀

    #48763
    Ania
    Uczestnik

    Z https://www.thesimsresource.com/ najbardziej lubię:

    Nightcrawler – przepiękne fryzury <3

    Pralinesims – wiele ślicznych rzeczy

    #48810
    Darkwish
    Uczestnik

    Lubię modyfikacje Nyx, czyli zombiaki, wróżki i syrenki. Uwielbiam też Zerbu i Necrodoga.

    #48833
    Zocha Dzban
    Uczestnik

    Hmmm… nie używam czyichś CC, ale od modyfikacji skryptowych uwielbiam twórcę Pose Playera, deadpoola (tego od Mc Command Center) i thepancake1, który zrobił The Sims 4 Multiplayer! Również kocham tego kto stworzył The Sims 4 Studio, bez niego bym nie mogła tworzyć CC. ?

    #49966

    Moimi ulubionymi twórcami modów są KiaraZurk, Enrique oraz KotCat.

    #50317

    O! I jeszcze Trillyke (Trilly21). Tak naprawdę Enrique to nazwa serii fryzur jruvv.

    #59308
    kingussiek
    Uczestnik

    Kocham mody od MXIMS, są w moim stylu i bardzo ładnie prezentują się w grze 🙂

    #59317
    Fiolek
    Uczestnik

    Zerbu zajmuje u mnie zdecydowanie 1. miejsce ?

    #60000
    Monia
    Uczestnik

    TSR –

    no.1 TSR – Anto – zobaczcie na te fryzury – SZOK <3

    no. 2 TSR – Nightcrawler Sims – mam doslownie wszystkie fryzury 😀

    no.3 AnoeskaB – zarabiste sety do domu i nie tylko!

    no.4 -April- – przepiekne sukienki

    no.5 – ANGISSI – makijaze, oczy, usta itp.

    no.6 – Ade_Darma – fryzury i nie tylko

    itp.

    • FEATURED ARTISTS – tam najlepiej wejsc bo ciezko tutaj wszystkich ogarnac hahaha ;p

     

     

     

     

     

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.