Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Pogaduszki Ulubiony wokalista/zespół

ostatnio zaktualizowano przez Ollysaurus 3 lata, 5 miesięcy temu
4 uczestników
4 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #74084

    Ostatnio szukałem sobie artystów, których twórczość jest ciekawa i godna uwagi, więc oto jak powstał ten temat. W tym oto temacie będziemy rozmawiać o swoich ulubionych – o swoich ulubionych piosenkach ich autorstwa i o ich twórczości, by zachęcić pozostałe osoby do zapoznania się z wokalistą czy też zespołem.

    #74095

    Ostatnio odkryłem naprawdę mało znaną piosenkarkę, której muzyka jest warta odsłuchania. Jej pseudonim to Allie X. Pewnego razu znalazłem jej piosenkę w proponowanych. Była to piosenka pt. „Downtown”. Odsłuchałem (tysiąc razy do znudzenia. Pierwszy raz to było „Fajna piosenka”, a później podśpiewywałem ją sobie pod nosem w wolnych chwilach. Później jeszcze odsłuchałem więcej utworów jej autorstwa, które wylądowały na mojej playliście na Spotify’u. Najbardziej polubiłem „Old Habits Die Hard”, „Lifted”, „Not so Bad in L.A.”, „Downtown”, „Girl of the Year”, „That’s so Us”, „Paper Love” i „Casanova” (Wersja bez collabu z VÉRITÉ). Z takich mniej ulubionych utworów to „Little Things”, „Simon Says”. Tak, więc polecam, jeśli ktoś nie zna, a szuka dobrej muzyki do posłuchania w wolnych chwilach. ??

    #74100
    Kiyoko
    Uczestnik

    Mam wielu ulubionych wykonawców. Np. Lady GaGa. Ale uwielbiam też starą, ponadczasową muzykę, zwłaszcza włoską.

    #74111
    ArtSim
    Uczestnik

    Ja nie mam jakiegoś ulubione ale od dłuższego czasu bardzo lubię Panic! of The disco „high hopes”

    #87047
    Ollysaurus
    Uczestnik

    Ja ostatnio słucham Queen, Kwiatu Jabłoni, Panic! at the Disco, Fall Out Boy i piosenek z Disneya 😀

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.