Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims Ulubiona okolica z The Sims 3

ostatnio zaktualizowano przez Evaerynth 5 lat, 11 miesięcy temu
16 uczestników
15 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #49322
    Marcin
    Uczestnik

    Jaka jest wasza ulubiona okolica w The Sims 3? Moją jest Sunset Valley oraz Isla Paradiso. Do miasteczka z podstawowej wersji gry mam wielki sentyment i lubię jego wygląd oraz układ. W kompleksie wyspiarskim z Rajskiej Wyspy lubię jego egzotyczny i wakacyjny klimat oraz możliwość odkrywania nowych wysp, co jest według mnie niesamowite. Obie lokacje mają według mnie to „coś” w sobie i kocham w nich prowadzić życie moich podopiecznych.

     

    A Wy? Jakie są Wasze ulubione? Czekam na z zaciekawieniem na odpowiedzi 😀

     

    Isla Paradiso

    #49336
    Cold
    Uczestnik

    1. Sunset Valley – klimat i ma wszystko, czego potrzeba (plaża, zieleń), również gram w tym mieście z sentymentu

    2. Starlight Shores – tak jak SV, ale z sentymentu SV wygrywa

    3. Moonlight Falls – leśne tereny i mroczniejsze strony

    4. Bridgeport – nocą jest genialne

    Ze Store uwielbiam Północną Grotę za klimat i Hidden Springs za te góry pokryte lasami.

    #49339
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Sunset Valley i Bridgeport

    #49342
    Eper
    Uczestnik

    Sunset Valley jednak wygrywa ^^

    #49348
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Moja ulubiona okolica z The Sims 3 to Isla Paradiso. Niestety strasznie ciężko się tam gra przez lagi i bagi :(.  Lubie bardzo jego klimat tropików jest jak dla mnie przepiękne :). W prawdziwym życiu zawsze chciałam pojechać w takie miejsce. Można tam też robić rzeczy których w innych miastach się nie da (albo trzeba samemu je ustawić), można odkrywać wyspy, nurkować i prowadzić lub odwiedzać kurorty.

    Bardzo lubię też Sunset Valley jest ono bardzo ładne, podoba mi się ustawienie tam parcel i mam też do niego sentyment.

    W sumie to lubiłam też Oasis Landing :). Chociaż moi simowie tam nie mieszkali. Podoba mi się to, że jest nowoczesne, jest tam inaczej niż w innych miastach. Miasto wygląda bardzo fajnie i są tam dostępne specjalne opcje, które można wykonywać w tym mieście. Może też być Utopijne lub Dystopijne. Są w nim też specjalne wyzwania.

    Lubie jeszcze Monte Vista za klimat i to, że wygląda inaczej. Jest nawiązaniem do Włoch i wyszło twórcom naprawdę dobrze. Są tam też pizzerie i ogólnie mi się podoba.

    #49355
    Chris
    Uczestnik

    Sunset Valley jest moim ulubionym. Na drugim miejscu jest Bridgeport, a na trzecim Moonlight Falls.:)

    #49587
    borowka
    Uczestnik

    Trudno wybrac, bo w TS3 jest wiele pieknych miast! :/ 🙂 Ale raczej jako moje ulubione, to wybiore zdecydowanie Bridgeport. 🙂 ^^ Mimo, ze jest dosc male (malo jest parcel, na ktorych mozna budowac), miasto ma klimat metropolii, ktory uwielbiam no i… metro! <3 <3 <3 Uwielbiam metro! ^^ Poza tym gwiazdy i wille, cudne miejsce! 🙂 ^^

    Na miejscu drugim, uplasowalbym Magiczne Zrodla/Hidden Springs 🙂 Jest to jedyne miasto ze Store, w ktorym potrafie dlugo grac, zadne inne nie potrafi oddac takiego simowego, a jednak magicznego i tajemniczego uroku. 🙂

    Na miejscu trzecim – ex aequo Sunset Valley i Starlight Shores 🙂 ^^ Pierwsze, bo jest tam wszystko, co dusza zapragnie, a drugie, bo jest wzorowane na moim kochanym miescie – Los Angeles! <3 ^^

    Miejsce czwarte przyznalbym Slonecznemu Wybrzezu 🙂 Mimo, ze rzadko tam gram, klimat tego miejsca jako raju z palmami jest obledny! Dzieki Travellerowi, jezdze tam czasem na wakacje ^^ Czuje sie wtedy, jakby moi simowie naprawde wypoczywali na Hawajach lub na wyspach Bora Bora czy Polinezji Francuskiej 😀

     

    Na piatym i ostatnim miejscu, umiescilbym Moonlight Falls, ale tylko z sentymentu dla istot nadnaturalnych 🙂 Samo miasto mnie irytuje, ze wzgledu na te fazy ksiezyca, bo ilekroc mam noc – wszystko sie jarzy jak jarzeniowka, a nie delikatnie swieci, jak podczas normalnej nocy. Dobija mnie to. Poza tym, miasto jest dosc „rozlegle”, tzn. wszystkie glowne miejsca, mam wrazenie, sa od siebie strasznie oddalone. I klimat typu „Stranger Things” lub „Tajemnice Smallville” albo „Pamietniki Wampirow” – niezbyt mi takie nawiazanie odpowiada. Az nadto przesadzili jak dla mnie z niesamowitoscia i tajemniczoscia. Ale ze wzgledu na paranormalne istoty, mam sentyment do niego i nic, zadna moja lub czyjakolwiek krytyka, tego nie zmieni. 🙂

    #49814
    Herbatnikowa
    Uczestnik

    Sunset Valley, Bridgeport i Twinbrook

    #49863
    Kayente
    Uczestnik

    A ja nigdy nie potrafiłam się przekonać do żadnego otoczenia za wyjątkiem Sunset Valley. W nim mi się zawsze najlepiej gra, jestem najbardziej przywiązana do simów je zamieszkujących i dla mnie jest po prostu najładniejsze, z powodu swojej prostoty.

    #50576
    Kreskaulamkowa
    Uczestnik

    Bridgeport, Isla Paradiso i Hidden Springs

    #50616
    Adrian
    Uczestnik

    Twinbrook ?

    #50766
    Milah.
    Uczestnik

    Nieważne, ile bym dodatków nie miała – Sunset Valley wygrywało. Pewnie sentyment. 🙂

    #50984
    Pixeel
    Uczestnik

    Sunset Valley i Monte Vista 🙂

    #52127
    p2002
    Uczestnik

    Moimi ulubionymi miastami są:

    1. Sunset Valley (wiele wspomnień, uniwersalne)

    2. Oasis Landing (bardzo lubię futurystyczne klimaty)

    3. Isla Paradiso (bardzo fajne są te wszystkie wyspy i w ogóle)

    🙂

     

    #52132
    alicja
    Uczestnik

    Przez to, że Isla Paradiso bardzo mi się zacina moimi miłościami pozostają Sunset Valley za rodziny i Riverview za… swój urok 😀

    Edit; Zapomniałam o Moonlight Falls! Rzadko gram z postaciami nadnaturalnymi, więc zupełnie o nim zapomniałam.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 16)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.