Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Problemy techniczne Umrzyj wreszcie

ostatnio zaktualizowano przez Hiruko 5 lat, 2 miesiące temu
3 uczestników
2 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #63104
    Evana
    Uczestnik

    Kilka dni przed dniem śmierci mojej simki – Astrid – dostałam kolejno dwa powiadomienia o tym, że zbliża się do kresu swych dni i powinna pozałatwiać swoje sprawy. Przy drugim pasek długości jej życia zaczął się świecić tak, jakby miała zmieniać grupę wiekową. Myślałam, że tego dnia zejdzie, bo drugie powiadomienie jest właściwie odpowiednikiem „świętuj urodziny sima o imieniu…”. A mimo to… żyje jeszcze wciąż od dwóch simowych tygodni. A pasek długości życia nadal się podświetla i jest całkowicie zapełniony. Jej mąż zmarł ledwie 2 godziny po drugim powiadomieniu o zbliżającej się śmierci, a reszta moich simów jeśli już żyła dłużej to maksymalnie 2-3 dni. Z góry mówię, iż Astrid nie wypełniała aspiracji kulturysty i nie ma cechy „długowieczna”. Resetowałam ją też kodem kilka razy i nadal pozostawała żywa. Tak powinno być? Czy to raczej błąd gry i jeśli tak, to jak się go pozbyć?

    #63108
    Hejkasz
    Uczestnik

    Jak masz jej dość to do sauny, powiesz że umarła ze starości w saunie 😛

    #63167
    Hiruko
    Uczestnik

    Nie wiem, czy tak powinno być. U mnie jednak, po komunikacie o zbliżającym się końcu życia, simy umirają w przeciągu tygodnia, ale zawsze przynajmniej po 2 dniach. Jeżeli masz MCCC to możesz sprawdzić ile jej zostało (słyszałam, że ma taką opcję, ale sama tego nie sprawdzałam), ewentualnie pozbyć się jej, czy to wyżej wspomnianą sauną, przemęczeniem, zamrożeniem, emocjami itp. Gdyby, pomimo „śmierci”, nadal żyła, zgłosiłabym to jako błąd gry (zakładając, że bez ew. modyfikacji gra zachowuje się tak samo).

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.