Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Uniwersytet – im więcej kursów tym trudniej zdać

This topic contains 1 uczestnik and has 0 odpowiedzi.
1 uczestnik
0 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #87869
    Meiren
    Uczestnik

    Cześć wszystkim,

    Nie bardzo wiem, czy to problem techniczny, czy coś innego, ale mam taką ciekawą sytuację (zdarza się to u wszystkich studiujących simów).
    Na początku oczywiście sim zalicza semestry z ocenami 4 i wyżej (2 kursy na semestr), bez żadnych problemów, wiadomo im więcej czasu poświęca na naukę, tym wyższą otrzymuje ocenę. Ale z czasem „im głębiej w las, tym więcej drzew” – mimo, iż sim uczy się z takim samym natężeniem, automatycznie jego oceny po ukończeniu 8 kursów nagle są bardzo słabe i sim zaczyna kolejny semestr już pod nadzorem. I nieważne jak bardzo bym się starała, żeby sim poprawił swoje wyniki, oceny w następnym semestrze okazują się być jeszcze gorsze – zawsze jeden z kursów kończy się z oceną 1 mimo, że sim uczy się tak samo jak w poprzednich semestrach. Oczywiście kolejny semestr kończy się zawieszeniem i później zostają 2 kursy do zakończenia studiów – o ile dobrze pamiętam zawsze kombinowałam żeby do tego zawieszenia nie doszło, więc nie wiem jaki byłby dalszy ciąg takiej edukacji.
    Niemniej jest to bardzo dziwne, bo nie wiadomo z jakiej przyczyny sim dostaje bardzo słabe oceny i niczym nie mogę na to zaradzić 🙁 Kombinowałam na różne sposoby, wrzucałam większą ilość kursów na dany semestr, żeby jakoś przełamać „schemat działania”, zmieniałam lokalizacje zamieszkania sima – niby coś skutkowało, niby ledwo sim kończył te studia, ale wydaje mi się, że takiego kombinowania w ogóle nie powinno być :/
    Czy ktoś miał podobną sytuację i potrafi coś więcej powiedzieć na ten temat? Byłabym bardzo wdzięczna 🙂

    Pozdrawiam, Meiren

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.