Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Uniwersytet – list akceptacyjny

ostatnio zaktualizowano przez Meiren 4 lata, 2 miesiące temu
2 uczestników
2 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #79960
    Meiren
    Uczestnik

    Cześć Wszystkim 🙂

    Nurtuje mnie temat przebiegu rekrutacji na Uniwersytet i mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mnie oświecić w tym temacie 😀

    Jeśli Sim nie przejdzie pozytywnie rekrutacji, to naturalną koleją rzeczy jest, że może ponownie podejść do rekrutacji, gdy poprawi swoje umiejętności/oceny w szkole i może próbować przejść pozytywnie nabór aż do momentu uzyskania listu akceptacyjnego.

    Ale co w przypadku, jeśli Sim otrzyma list akceptacyjny, ale nie dostanie się na prestiżowy kierunek? Nie ma możliwości ponownego startowania w rekrutacji po zwiększeniu poziomu swoich umiejętności?

    I jeśli faktycznie tak jest, że na jednego Sima przypada jeden list akceptacyjny, to czy istnieje gdzieś lista umiejętności, jakie należy posiadać, żeby Sim mógł dostać się na określony kierunek prestiżowy?

    Nie ukrywam, że brak możliwości wysłania Sima na kierunek prestiżowy, który najbardziej pasuje mi do jego osobowości jest dla mnie rozczarowujący (zwłaszcza, że nie zapisałam gry w odpowiednim momencie i nie mam możliwości „pokierowania” rekrutacją w inny sposób 😀 )

     

    Pozdrawiam,

    Meiren 🙂

    #79968
    Ola
    Uczestnik

    Dokładnie Ci nie powiem – aktualnie nie mam pod ręką komputera ze swoją grą, ale to co wiem na pewno, to nie ma żadnego problemu z tym, żeby ponownie przejść przez rekrutację 🙂

    Ja tak zrobiłam ze swoją simką – nie dostałam się na żaden prestiżowy kierunek, dostałam list akceptacyjny, ale taki, który mnie nie satysfakcjonował. Nie pojechałam więc na studia, nie zapisałam się, podniosłam umiejętności – tyle że nie wiem dokładnie o ile, bo cały czas był aktualny stary list akceptacyjny (w razie czego rzuciłam do 5. poziomu wszystkie umiejętności, które wydawały mi się przydać do interesującego mnie kierunku). I chyba po jakimś tygodniu (sprawdzałam codziennie w komputerze czy mam możliwość znowu wziąć udział w rekrutacji stąd nie wiem dokładnie, ale mógł to być tydzień – aż znowu pojawiła się ta opcja), spróbowałam jeszcze raz wziąć udział w rekrutacji, przyszedł nowy list – i dostałam się normalnie na wszystko, co mnie interesowało.

    Także dać się – na pewno da 🙂

    #79970
    Meiren
    Uczestnik

    Ooo dziękuję ślicznie za odpowiedź 🙂

    Właśnie ja dziwnym trafem dalej miałam „otwartą” opcję przystąpienia do rekrutacji po otrzymaniu listu akceptacyjnego, ale po kliknięciu w nią nic się nie działo (podejrzewam, że jakiegoś rodzaju bug się wkradł) 🙁

    Ale dzięki temu wpadłam na inny pomysł – wysłałam simkę na inny kierunek (ale na tej samej uczelni). Podniosłam jej umiejętności – też robiłam to na wyczucie, i przystąpiłam do kolejnej rekrutacji 🙂

    W końcu udało mi się wysłać simkę na „upragniony” kierunek prestiżowy  🙂

    Tyle tylko, że moja metoda nie jest najlepsza, ponieważ przy zmianie kierunku podczas trwania studiów, część kursów może okazać się nieprzydatna na nowo wybranym kierunku, więc niejako nasz sim student trochę cofa się w postępach 😉

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.