Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims Uruchamianie The Sims 1 z dodatkami

ostatnio zaktualizowano przez Simlicorne 4 lata temu
2 uczestników
1 odpowiedź
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #81465
    Eper
    Uczestnik

    Cześć,

    Ostatnio udało mi się zdobyć pudełkową wersję jedynki. Na początku zamówiłem tylko Deluxe Edition (Czyli podstawka plus światowe życie), ale niedługo później udało mi się dostać także randkę, zwierzaki oraz wakacje. Wiem, że aby gra działała na Windowsie 10 trzeba podmienić pliki i udało mi się to zrobić, gdy grałem na wersji Deluxe i gra działała bardzo dobrze, bo w katalogu jest podmianka do tej wersji. Nigdzie w internecie nie znalazłem natomiast żadnych informacji, co zrobić, gdy nie ma się samej podstawki, wersji Deluxe, albo pełnej kolekcji. Czy to oznacza, że muszę kupić brakujące trzy dodatki, aby podmienić plik na wersję ultimate, żeby grać z tymi, które już kupiłem? Nie wiem, czy przedstawiłem to w sposób przejrzysty (Jest w pół do szóstej, nie bijcie), więc chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

    To są wszystkie dostępne podmianki

    #81470
    Simlicorne
    Uczestnik

    Podmień pliki ostatniego chronologicznie dodatku, który masz zainstalowany i sprawdź, czy zadziała 😉

    P.S. Wydaje mi się, że w Twoim przypadku będą to Zwierzaki (Unleashed)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.