Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Wasze święta w The Sims 4 Cztery Pory Roku

ostatnio zaktualizowano przez Jasiek 5 lat, 9 miesięcy temu
11 uczestników
11 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #55839
    Ksaw
    Uczestnik

    Myśleliście już nad możliwością stworzenia własnego święta w nadchodzącym dodatku? Macie już jakieś pomysły? Jeśli chodzi o mnie, to póki co w głowie pustka ?

    #55840
    Anonim
    Nieaktywny

    Boże Narodzenie, Wielkanoc, Święto nie umarłych 😉

    #55841
    Hiruko
    Uczestnik

    Ponieważ lubię rasę wampirów i zawsze jakiś jest w mojej rodzinie, to zastanawiałam się nad jakimś „typowo wampirzym” świętem, ale nie specjalnie wiem, jak je ogarnąć. Koniec końców nie znam wszystkich opcji kreatora świąt :/

    #55843
    Vince1994
    Uczestnik

    22 czerwiec 2018-święto z okazji premiery dodatku.

    #55848
    Evaerynth
    Uczestnik

    Na pewno stworzę Dzień Wypoczynku, jak w „The Sims 3”. Wszyscy będą mieć tego dnia wolne od pracy i pojadą wypoczywać do Granitowych Kaskad albo Selvadorady.

    #55850
    aga5myszka
    Uczestnik

    Wszystko zależy oczywiście od kreatora świąt,  ale chciałabym stworzyć jakieś święto z tradycją tworzenia np.: malowania, rzeźbienia w drewnie. Oprócz tego myślałam o polowaniu na kolekcje podczas wiosny/lata, dzień czytania książek podczas jesieni i może nawet jakieś specjalne święto dla kosmitów lub jak już @hiruko wspomniała coś związanego z wampirami.

    Możliwości jest wiele, ale wszystko zależy od tego, co będzie nam oferował kreator świąt ?

    #55855
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Ja będę tworzył takie święta jak:

    – Halloween,

    – Wszystkich Świętych 😀

    – Wigilia,

    – Boże Narodzenie,

    – Sylwester,

    – Wielkanoc,

    – Prima Aprilis.

    I może jeszcze sam coś wymyślę. 🙂

    #55873
    Ksaw
    Uczestnik

    @Hiruko Coroczne picie plazmy :p Choć będą tam określone czynności do robienia i ciekawe czy będzie coś związanego z wampirami ???

    #55875
    karolklima
    Uczestnik

    Dzień dziecka

    #55980
    MufinekQQ
    Uczestnik

    No razie nie mam żadnych swoich pomysłów. A tak z istniejących świąt stworze: Boże narodzenie, Sylwester, Wielkanoc, Halloween, Walentynki (które będą wiosną) i takie święto jakie było w The Sims 3 latem to był chyba dzień wypoczynku czy jakoś tak.

     

    #56480
    Emily
    Uczestnik

    Wiadomo Wielkanoc, Boże Narodzenie itp. ale z takich bardziej moich wymyślonych zrobie może ”Dzień Babeczek” i wszyscy wtedy będą piekli i jedli najróżniejsze babeczki ^^ a zaraz potem ”Dzień spalania kalori” i simowie szli by na siłownie zrzucić po tylu babeczkach ha ha 😀

    #57659
    Jasiek
    Uczestnik

    <p style=”text-align: left;”>Dodatku jeszcze nie kupiłem, ale planuje stworzyć sobie wszystkie możliwe Święta Słowianskie typu Noc Kupały, Dziady ,Rusałczy Tydzień itd, pewnie na ogół będą to po prostu przyjęcia przy ognisku</p>

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.