Strona Glówna Fora ARCHIWUM Archiwum tematów WAŻNA INFORMACJA – Pogaduszki

ostatnio zaktualizowano przez GlossyGem 5 lat, 1 miesiąc temu
8 uczestników
19 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #46573
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Kochani!

    Myślę, że na ten moment w dziale Pogaduszki znajduje się już sporo zabaw, w których mogą uczestniczyć użytkownicy. Zachęcam do tworzenia nowych tematów w innych działach, np. tych poświęconych The Sims Mobile, Starszym generacjom czy The Sims 4.

    Na tę chwilę, bardzo proszę, aby nie tworzyć nowych tematów w tym dziale, aż do odwołania. 🙂

    #47205
    Eper
    Uczestnik

    Zrozumiano! 😀

    #47874
    Rav
    Uczestnik

    Przepraszam, że stworzyłem temat. 🙁 Dopiero teraz zauważyłem informację.

    #48157
    GlossyGem
    Opiekun forum

    @Wilczur – Może zostać 🙂

    #50314

    Czy już można pisać tematy w tej sekcji?

    #50347
    Fiolek
    Uczestnik

    @morderczy-nalesnik-xd Też mnie to zastanawia 🙂

    #50386

    @fiolek Zauważyłem, że ktoś założył temat niedawno i dlatego się pytam.

    #50398
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Tak. Przyjmijmy, aby był to JEDEN TEMAT W DZIALE DZIENNIE

    #50418

    Jeden na jedną osobę?

    #50429
    Hiruko
    Uczestnik

    @Zabójczy Naleśnik XD Nie naciągaj, jest wyraźnie napisane, że jeden nowy temat może być utworzony na każdy dzień, od dziś zaczynając. Niestety, ale już wykorzystany ;-;

    #50801
    MychQQQ
    Uczestnik

    Za późno przeczytałam, dodałam jeden post, z góry sorki 😛

    #53224
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Kochani, ze względu na dużą różnicę w ilości postów między działami, dział Pogaduszki zostaje zamknięty do najbliższej soboty (26.05).

     

    Liczymy na Waszą aktywność w tematach związanych z grą. Niebawem zdecydujemy, w jakie dni pogaduszki będą otwierane.

     

    Pracujemy też nad wyłączeniem opcji zdobywania monet w tym dziale, ponieważ uważamy, że nagradzanie za posty mające jedno słowo jest nie fair wobec osób, które publikują dłuższe treści.

    #53542
    Fiolek
    Uczestnik

    Według mnie całkowite wyłączenie zdobywania monet w dziale nie ma sensu, ponieważ tam są tematy bardziej wymagające i są też mniej wymagające. Imo liczba monet powinna być zależna od ilości treści w odpowiedzi, a nie od tematu 🙂

    #53555
    Shakuahi
    Uczestnik

    Jak dla mnie całe pogaduszki mogą być wyłączone z systemu zdobywania monet, pamiętam, że dawno, dawno temu, jak jeszcze bywałam na innych forach to normą było, że posty z działów offtop (jakim niewątpliwie są pogaduszki) nie wliczały się do odznak i tym podobnych.

    Domyślam się jednak, że nie wszyscy mogą być zadowoleni więc może coś w połowie drogi, czyli nie naliczanie monet w tematach/grach jak np. liczymy do tysiąca.

    #53559
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Obecnym, tymczasowym rozwiązaniem jest otwieranie Pogaduszek wyłącznie w weekendy.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 20)

Temat ‘WAŻNA INFORMACJA – Pogaduszki’ jest zamknięty dla nowych odpowiedzi.