Więcej Pracy/Turbo Careers

Główna Fora THE SIMS 4 Modyfikacje Więcej Pracy/Turbo Careers

 • Zaqwes
  1 rok, 4 miesięcy temu #

  Hej Wszystkim 🙂
  Ostatnio postanowiłem zainstalować sobie parę modów i zdecydowałem się na Więcej Pracy. Niestety niezależnie czy mam polską czy angielską wersje moda to nie wyświetlają mi się zadania w miejscu pracy:

  Czy da się to jakoś rozwiązać?

  Fiolek
  1 rok, 4 miesięcy temu #

  Błagam ja ciebie, korzystaj z imgura, a nie z polskich nie wiadomo jakich hostingów ._. Co do błędu to niestety nie pomogę, bo nie korzystam z tego moda :/

  Hiruko
  1 rok, 4 miesięcy temu #

  Nie wydaje mi się, żeby to była kwestia modyfikacji. Prawdopodobnie jest to bug po ostatniej aktualizacji, który jeszcze nie został naprawiony.

  Miałam analogiczną sytuację z karierą naukową. W pewnym momencie przestał się “normalnie” przesuwać pasek postępu, a kolejne zadania (wybiórczo) nie miały opisów. Jednak pokazywały się podpowiedzi, po najechaniu kursorem na pole danego zadania.

  A w tej modyfikacji, to te same teksty się nei wyświetlają? Nawet jeżeli nie, to może to wynikać z luk w linijkach. Już tłumaczę i objaśniam, gdyż ostatnio tłumaczyłam mody: w modzie, aby mieć tekst (opis/nazwa przedmiotu czy nastrójników, umiejętności itp.) to musisz go najpierw wpisać w odpowiednie linijki. Dla przykładu, masz: KL647G4R: Jakiś tam tekst. Pierwsze 8 znaków to nazwa linijki, po dwukropku masz treść wyświetlaną w grze.
  Niektóre linijki mogą mieć puste pola, czy to z nieuwagi edytującego, braku sensu uzupełniania wcześniej powstałego fragmetu, czy też innego czynnika ludzkiego. Jak chcesz, to mogę szybko sprawdzić, czy to kwestia pustych pól (w co szczerze wątpię). Jeżeli jednak nie, to musi to być bug po aktualizacji, skoro mam to samo, ale bez modyfikacji. Jeśli myślisz, że to jednak błąd w modzie, to sprawdź, kiedy był aktualizowany. Wiele modów ma teraz na szybko robione łatki, co by działały po ostatnie aktualizacji gry.

  Aga
  1 rok, 3 miesięcy temu #

  A czy ktoś wie dlaczego w galerii nie można wyszukać tych parceli ktore są potrzebne do karier? Wpisuje #turbo i nie wyszukuje mi niczego. Przez to mod nie działa bo sim nie moze isc do pracy ktora mu wybrałam.

Przeglądasz 4 posty - 1 z 4 (wszystkich: 4)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.