Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki wiejskie życie ?

ostatnio zaktualizowano przez Mrs. Tracz 4 lata, 9 miesięcy temu
12 uczestników
17 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #70167
    Truskawka
    Uczestnik

    Hejka dzisiaj grając w nowy dodatek odkryłam to czyli chodzące ptaki (które wyglądają jak kury) czyżby to easter egg nowego dodatku? jak myślicie? piszcie w komentarzach

    #70170
    PanLis
    Uczestnik

    Mam nadzieje że nie, modle się wręcz o to. Jedyne co było by fajne w tym dodatku to coś w edycji budowy nic więcej… Już widzę jak gwiazdy i mieszkańcy Sulani uprawiają pole </3

    #70176
    Truskawka
    Uczestnik

    no to cię zasmucę ,bo te kury nawet gdaczą więc to już jest jasne, ale ja się cieszę przecież nie musisz grać z nimi

    #70316
    MM
    Uczestnik

    czekam z utęsknieniem na taki dodatek!

    #70324
    Hejkasz
    Uczestnik

    Na Hawajach są Kury, to właśnie ten easter egg

    #70325
    Nira
    Uczestnik

    Jeżeli pojawi się dodatek „wiejskie życie” to się uciesze. Chciałabym zobaczyć hodowle różnych zwierząt, ulepszene ogrodnictwo, pola uprawne, wyrabianie różnych przetworów (oczywiście jeżeli działałoby to na zasadzie, że trzeba mieć odpowiednie plony żeby je zrobić), jakiś targ na którym można kupić produkty wysokiej jakości. Fajnie gdyby pojawiło się nowe otoczenie z wiejskim klimatem. Mogliby tutaj również dodać jakieś wątki ekologiczne, typu studnie, baterie słoneczne, wiatraki i wtedy nie byłoby rachunków. Tylko czy wystarczy nowości żeby zrobić z tego dodatek? Może lepszy będzie wiejski pakiet rozgrywki?

    #70328
    PanLis
    Uczestnik

    Wdzialiście animacje tych kur? Jeżeli tak będzie wyglądać animacja innych zwierzą śmiech na sali. Nad psami i kotami się męczyli a co dopiero nad upragnioną farmą.

    #70332
    ArtSim
    Uczestnik

    Ja bym jak już to wolał pakiet rozgrywki

    #70387
    Truskawka
    Uczestnik

    PanLis nie wygląda to aż tak źle a po za tym to tylko zapowiedź nie wiemy jak będzie wyglądać wersja finalna

    #70458
    Claymora
    Uczestnik

    Nie sądzę, by to był jakiś easter egg… na takich wyspach często kurczaki latają wolno. To taka wieś w końcu.

    To takie ptaszki zastępujące gołębie na innych otoczeniach.

    To moje zdanie.

    #70467
    Michael
    Uczestnik

    Mam nadzieję, że następny dodatek będzie związany z wsią 🙂

    #70509
    Eper
    Uczestnik

    Wątpię. Jak gdyby się nad tym zastanowić to niewiele by doszło w takim dodatku. Jak coś to pakiet rozgrywki.

    #70542
    SimPaulina
    Uczestnik

    Ja bardzo czekam na taki dodatek 🙂 Chciałabym nową okolicę, zwierzęta hodowlane, uprawy, przetwory, domy w wiejskim klimacie. Jednak myślę, że następny dodatek będzie o studiach.

    #71326
    Mrs. Tracz
    Uczestnik

    Jestem jedyna, która nie czeka na wiejskie życie? Wolałabym studia bo strasznie mi ich w czwórce brakuje.

    #71327
    ArtSim
    Uczestnik

    @Mrs. Tarcz nie ty jedna

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 18)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.