Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Wielki powrót portretów rodziny w The sims 4!

ostatnio zaktualizowano przez Pquest 4 lata, 7 miesięcy temu
2 uczestników
3 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #73438
    ArtSim
    Uczestnik

    Dziś odpalając The sims 4 zauważyłem to! Możliwość posiadania portretu rodziny! Żeby go zdobyć trzeba wpisać numer telefonu a EA przyśle ci SMS-sa z linkiem do pobrania The sims mobile. Trzeba TSM zainstalować lub otworzyć jeśli się ma. Potem trzeba wyłączyć TS4 i włączyć i powinno być w trybie budowy. I już! Sam się strasznie cieszę bo kiedyś chciałem to zrobić a nie mogłem.  Życzę udanych portretów 😉

    #73439
    Pquest
    Uczestnik

    O ile mnie pamięć nie myli, to te portrety doszły już kawał czasu temu 😉

    Nie mniej jednak, sam jeszcze ich nie mam i stąd pytanie: Gdzie trzeba wpisać numer telefonu, bo nigdzie tego nie widzę?

    #73440
    ArtSim
    Uczestnik

    W menu w darmowych pakietach powinien być znak z obrazkiem wcisnąć go trzeba i po prawej stronie jest miejsce.

    I tu zadaje pytanie czy idzie naprawić coś bo jak ja wpisuje numer to wyskakuje mi błąd 4 lub 8 a SMS dostaje a jak wyłączam i włączam grę to portery nie ma:/ pomoże ktoś?

    #73441
    Pquest
    Uczestnik

    Z tego co poczytałem, to zdobycie tego portretu może już nie być możliwe :/

    https://answers.ea.com/t5/Informacje-o-grach/Czy-da-sie-jeszcze-zdobyc-portret-rodziny/m-p/7345025#M303

    Nie wiem tylko, czy np. teraz z powrotem to włączyli, czy po prostu zostawili ikonkę (której swoją drogą nie mam w menu xD).

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.