Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Galeria dzieł Wilcze budowle – Budowlany Burdel Pquest'a

ostatnio zaktualizowano przez dzidziak86 3 lata, 8 miesięcy temu
7 uczestników
12 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #81812
    Pquest
    Uczestnik

    Witam 🙂

    W życiu nie planowałem, że założę taki wątek xD Jednakże jako, że ostatnio zrobiłem kilka budowli z których jestem bardzo zadowolony, pomyślałem „Czemu nie? A nóż, komuś ten dom się spodoba i go pobierze do swojej rozgrywki”. Na wstępie tylko zaznaczam, że zewnętrza budowli nie są moją mocną stroną, preferuję wnętrza, a w Galerii publikuję prace pod nickiem: Wodny222 😉

    Na pierwszy ogień idzie dom, zainspirowany wyzwaniem „Jedno pomieszczenie, jeden pakiet” wykonanym przez Mrs Scarlett (yt), o jakże wdzięcznej i oryginalnej nazwie „Fairy House”.

    Typ parceli: Mieszkalna

    Rozmiar: 20×20 (wersja nr 1), 30×20 (wersja nr 2)

    Wnętrze:

    • Screeny z perspektywy Sima:

    • Screeny z perspektywy gracza:

    Zewnętrze:

    • Wersja nr 1:

    • Wersja nr 2 (nieukończona):

    #81816
    Cold
    Uczestnik

    Ładny domek 🙂

    Jedno pytanie – czemu „burdel”? 😀

    #81819
    sensualitat
    Uczestnik

    Bardzo klimatycznie 🙂

    #81820
    Pquest
    Uczestnik

    @Cold Zależy o której definicji myślisz 😛 Ogólnie nie ma w tym większej filozofii. Po prostu określenie bałagan byłoby zbyt delikatne jak na moje budowle xD

    #81823
    Igloc
    Uczestnik

    Klimatyczny i przyjemny dla oka. Chętnie ściągnę i pogram jakąś czarownicą <3

    #81911
    Cold
    Uczestnik

    @Pquest Rozumiem, ale jest wiele synonimów słowa „bałagan” ale to Twoja decyzja 😛 Btw, ja bałaganu na tych zdjęciach nie widzę, wszystko fajnie pasuje 😉

    #81924
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Uroczy ten domek 🙂 Wejście wygląda świetnie, pasują te łamane schody. W środku jest niezwykle przytulnie i przyjemnie.

    #81971
    Pquest
    Uczestnik

    Były magiczne klimaty, to teraz czas na coś wyspiarskiego. Przeróbka domu z gry znajdującego się na parceli „Perfekcyjna Przystań”, w Sulani.

    „Marine Biologist’s House”

    Typ parceli: Mieszkalna

    Rozmiar: 30×20

    Wnętrze:

    • Screeny z perspektywy Sima:

    • Screeny z perspektywy gracza:

    Zewnętrze:

    #81979
    Enna
    Uczestnik

    Fairy House ma moje serce, zdecydowanie moje klimaty <3
    Sulańska hacjenda też mega spoko!

    #81980
    Ginewra
    Uczestnik

    Z pierwszego domku zakochałam się w pomyśle z wanną. Na pewno kiedyś zastosuje w swoim domku 😀

    Do drugiego mam pytanie – skąd są zdjęcia z sypialni, te podwodne, pomiędzy półkami? Teraz takie zdjęcia można robić pod wodą?

    #81981
    Pquest
    Uczestnik

    @Ginerwa Z tego co mi wiadomo, to od premiery Wyspiarskiego Życia można robić takie zdjęcia. Wystarczy tylko kupić przy boi aparat i powinna Ci się wtedy odblokować interakcja do robienia zdjęć pod wodą, podczas nurkowania 😉

    #83380
    Pquest
    Uczestnik

    Znacie ten problem, że w danym momencie potrzebujecie danego typu parceli, przeszukujecie całą Galerię i nie możecie znaleźć nic co by odpowiadało Waszym kryteriom? Ja taki problem miałem 4 dni temu, gdy szukałem hotelu do mojego Wyzwania Hotelu. Tak więc chcąc, czy nie chcąc sam musiałem coś wybudować. Oto efekt tej 4 dniowej budowy:

    * Na wstępie jeszcze zaznaczę, że:

    – dom w dużej części zbudowany został przy użyciu mebli – cc (lista poniżej)

    – zewnętrze, bryła budynku oraz duża łazienka na parterze pochodzi z Family Home – Manor zrobionego przez @BellePinte (Galeria TS4)

    Hotel „Mountain Lake”

    Typ parceli: Mieszkalna

    Rozmiar: 64×64

    Wnętrze:

    • Screeny z perspektywy Sima:
    • Screeny z perspektywy gracza:

    Lista modów:

    • Contemporary Living by IllogicalSims
    • Minimalist Bedroom by IllogicalSims
    • Sleek Kitchen by IllogicalSims
    • Chic Bathroom by littledica
    • Lennox Dining by Simsational Desing
    • Lennox Kitchen by Simsational Desing
    • Hand-Me-Down Counters by servobride
    • Bafroom by harrie
    • BG Planters RC by linacherie
    #83668
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Górski hotel wygląda imponująco. Podoba mi się połączenie kamienia z drewnem. Mnóstwo pięknie urządzonych pokoi, bardzo lubię jak ktoś zwraca uwagę na detale, które właśnie tworzą klimat budynku, ale nie chcę wiedzieć co się zdarzyło na strychu i skąd ten nóż pod krzesłem 😉 Super praca ?

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.