Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims Wkurzające postacie w starszych generacjach

ostatnio zaktualizowano przez Rockferry 5 lat, 10 miesięcy temu
9 uczestników
8 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #56030
    Vince1994
    Uczestnik

    Jakie waszym zdaniem były najbardziej wkurzające postacie w starszych generacjach?możecie podać postać niegrywalną np:złodziej/komornik/itp te dwa npc najbardziej mnie wkurzały i nie chce ich w 4 ale możecie podać imię i nazwisko konkretnego sima stworzonego przez twórców nie przez graczy.

    #56087
    Oskar
    Uczestnik

    Pani Zadecka :’D

    #56179
    Hiruko
    Uczestnik

    Pamiętam, że w drugiej odsłonie serii wkurzały mnie siostry Kaliente… I to ogólnie, od wyglądu, po charakter. Po prostu nie mogłam ich zdzierżyć. A złodzieja to mi brakuje w czwórce, był w dwujce, w trójce też był, a tu brak ;-; A kariera stróża prawa niby jest :/

    #56201
    Anonim
    Nieaktywny

    Pamiętam gdy pierwszy raz grałem w The Sims 3 stworzyłem sobie rodzinkę Dewenter (sim, simka i córeczka) i bardzo chciałem aby moja córeczka Viola wyszła za Mortimera Ćwira, lecz przeszkadzała mi w tym Bella Kawaler. I to była chyba jedyna simka której nie lubiłem, ale teraz ją uwielbiam 🙂

    #56232

    Maskotka-lama z The Sims 3 Studenckie Życie oraz gazeciarz.

    #56238
    Pixeel
    Uczestnik

    Wkurza mnie gdy coś mi się pojawia na początku każdej gry i nie da się tego ominąć. W czwórce jest to komitet powitalny, a w trójce portal do przyszłości i maskotka lamy. Od razu jak skończyłem się bawić Studenckim Życiem odinstalowałem ten dodatek xD

    #56260
    Evaerynth
    Uczestnik

    Od razu pomyślałam o pani Zadeckiej, która potrafiła zepsuć Simom najlepszą randkę w drugiej części serii. 😀 Oprócz niej osobiście wkurzają mnie zombie w „The Sims 3”, jeśli można zaliczyć je do „postaci”. Ciągle muszę ogradzać ogródki, bo podczas pełni księżyca zombie niszczą mi rośliny. :/

    #56429
    Mikael
    Uczestnik

    Tak mi się przypomniało… w dodatku The Sims 2 Na studiach, w akademikach, moich Simów czasami odwiedzała jedna bardzo irytująca maskotka, w kostiumie krowy. Próbowała ze wszystkimi flirtować albo walczyć. I bez przerwy zalewała stołówkę, robiąc ten psikus ze spryskiwaczem.

    #56443
    Rockferry
    Uczestnik

    @Evaerynth Pani Zadecka pojawiła się już w The Sims Randka, gdzie okładała torebką simów w Centrum… 😀 Ach, to były czasy, łezka w oku mi się zakręciła 😀

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.