Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Wolicie CAS czy Tryb budowania w The sims 4?

ostatnio zaktualizowano przez Luna101 4 lata, 10 miesięcy temu
39 uczestników
42 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #53761
    Evaerynth
    Uczestnik

    Więcej czasu spędzam w trybie tworzenia Sima, po prostu sprawia mi to więcej frajdy. Zwykle dopracowuję Sima w najdrobniejszych szczegółach, a przy budowaniu domu kończy się na prostokącie z dachem. 😀

    #54842
    Casiopea
    Uczestnik

    A ja wolę… Hm! I w CAS i tryb budowania są według mnie łatwe do obsłużenia, ale i tak z obydwoma mam problem- nie mogę  się natworzyć! Lubię meblować, ale nowi Simowie są zawsze inni! Wybieram CAS.

    #54844
    ohansam
    Uczestnik

    Ja lubię to i to, ale chyba bardziej tryb budowania. Bardziej lubię budować różne rzeczy, dodające trochę rozrywki, bo nie ukrywajmy, 3 miasta z podstawki są nudne.

    #62513
    Rav
    Uczestnik

    Lubię tak samo CAS i tryb budowania. Zawsze robię super dopracowanych simów z mnóstwem modów i tworzę im piękną willę z basenem (oczywiście nieskończone ilości CC), a później wychodzę bo mi się nudzi hah 😀

    #62518
    Laiczi
    Uczestnik

    CAS, ponieważ budować zbytnio nie umiem. Jednak też od czasu do czasu za tym przepadam 😀 A CAS bardzo lubię i ogólnie do gry nie potrzebuje modów 😉

    #64466
    Dana
    Uczestnik

    Lubię zarówno CAS, jak i tryb budowy,  choć zdecydowanie więcej buduję domów, niż dłubię coś w CAS,  z różnicą, że do CAS nigdy nie wkładam CC – uważam, że w czwórce tekstury włosów , ubrań,  karykaturalnie wyglądają na simach .

    Natomiast  w domach czasem używam CC, ale robię to na potrzeby graczy, którzy potem pobierają je do gry (publikuję na TSR). W moich rozgrywkach nigdy nie używam CC.  Czwórka jest bardzo starannie dopracowana i naprawdę można budować bez CC.

    Pozdrawiam wszystkich fanów gry! 🙂

     

    #64876
    Ayano
    Uczestnik

    W CASie bawię się świetnie, bo bardzo lubię tworzyć różnorodnych simów i potem dobierać im stroje, ale wygrywa u mnie tryb budowania. Połowę czasu mojej gry spędzam na budowaniu, uwielbiam to robić, szczególnie, że w TS4 ten tryb jest wg mnie świetnie dopracowany. Jasne, że brakuje tego i tamtego, ale jak przypomnę sobie tryb budowania z TS3, to aż mnie ciarki przechodzą. I nawet palety kolorów mi nie brakuje.

    #64884
    Futyra
    Uczestnik

    CAS kompetnie nie portafię budować 😀

     

    #64885
    Adrian Grzybek
    Uczestnik

    Xd a nikt nie mówi o rozgrywce w czwórce. Przecież jest taka ona rozbudowana jak się zapłaci 2000zł :)))

    #64907
    Ayano
    Uczestnik

    @Adrian moim zdaniem już teraz nie ma powodów do narzekań. Fakt, dosyć długo czwórka była uboga, jeśli chodzi o samą rozgrywkę, ale teraz już jest dużo do zrobienia podczas dnia i w zasadzie sim się nie nudzi, tym bardziej gracz. A jeśli wciąż Cię nudzi rozgrywka, polecam sięgnąć po wyzwania, jest ich sporo i na pewno znajdziesz jakieś dla siebie. 😉

    #64991
    Adrian Grzybek
    Uczestnik

    @Ayano Posiadam wszystko do czwórki ale po prostu nie ma co tam robić. Jakoś w trójke gram od ponad 8 lat i do tej pory mi się nie nudzi. Czwórka już zawsze będzie nudna. O ile nie przygotują dodatku z okazji 10 urodzin trójeczki, który będzię wart wydania 140 zł. W ogóle pomijam fakt że za te pieniądze mógłbym sobie kupić grę AAA. A wyzwania to próbowałem robić ale są zbyt nudne, wolę prowadzić szalone życie simów począwszy od jedynki aż po trójkę :))

    #68486

    Zdecydowanie Cas. Budować nie cierpię i nie umiem. Meblować TK jeszcze tak wiarę lubię.

    #68487
    Luna101
    Uczestnik

    CAS bez zbędnych argumentów. W budowaniu albo buduję jakieś kloce lub inne upośledzone bryły xDD

    A tak serio to w tym i w tym można się fajnie pobawić – W CAS zrobić jakieś potworki (czyt. Godlewskie) a w trybie budowania powiększać kible i budować inne dziwne domki ??

Oglądasz 13 wpisów - 31 z 43 (wszystkich: 43)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.