ostatnio zaktualizowano przez Hejkasz 5 lat, 9 miesięcy temu
12 uczestników
11 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #54372
    Evaerynth
    Uczestnik

    Ciekawi mnie, w jaki sposób gracie. Wolicie grać z włączoną wolną wolą, czy wyłączoną? Innymi słowy – obserwujecie czasem życie swoich Simów bez Waszego udziału, czy kontrolujecie absolutnie każdy ich krok?

    Ja zwykle gram jednym, maksymalnie dwoma Simami i niemal zawsze mam wyłączoną wolną wolę, żeby mieć pełną kontrolę nad ich poczynaniami.

    #54614
    alicja
    Uczestnik

    Zawsze gram z włączoną wolą. Lubię zostawiać moich simów na jakiś czas i zajmować się innymi sprawami 😀

    #54620
    Hiruko
    Uczestnik

    Z regóły miałam włączoną, ale zawsze wszystko pod kontrolą. Ile razy zostawiałam ich samych, to połowa umiera, część na wyczerpaniu a reszta tylko stała jak słupy soli. Dwa dni temu wyłączyłam i jest o niebo lepiej. No, może poza wampirami nie szukającymi cienia w dzień. Jak dla mnie, to simy w tej części są tępe. W TS3 miałam zawsze włączoną pełną wolną wolę i zistawiałam ich niekiedy i na dłuugie chwile samopas, nigdy nie miałam takich kin, jak z obecnymi :/

    #54625
    Shakuahi
    Uczestnik

    Zawsze mam włączoną wolną wolę, zwykle ogarniam moich simów, chociaż przy ośmioosobowej rodzinie bywa ciężko. Przez te lata od premiery grania z wolną wolą włączoną tylko raz mi sim umarł (ze śmiechu) a tak to tylko jedzą i grają w gry. Póki nie powstanie śmierć z przeżarcia to moi simowie są bezpieczni.

    #54864
    Chryzantem
    Uczestnik

    gram z włączoną, bo często alt-tabuję, i się zagapię na youtube czy coś. a simy przynajmniej dzięki temu jakoś sobie poradzą i (teoretycznie) nie zginą.

    #54867
    SimPaulina
    Uczestnik

    Z włączoną, bo jak gram większą rodziną to skupiam się jednego dnia tylko na jednym lub dwóch simach i staram się np. wypełnić im aspiracje czy kroki do awansu.

    #54873
    aga5myszka
    Uczestnik

    Zawsze gram z wyłączoną wolną wolą. Preferuję mieć pełną kontrolę nad życiem simów, bo jak tylko na chwilę ich zostawiam to zaczynają grać na telefonach, kiedy dookoła są ważniejsze rzeczy do roboty. A dodatkowo bardzo mnie irytuje jak Simowie nie robią tego co chcę 😛

    #54919
    Ravgreend
    Uczestnik

    Mam zawsze wyłączoną wolę gdyż zawsze gdy gram to mam konkretne plany dla simów. Gdy wychodziły zwierzaki martwiłem się o to, że nie będzie ich kontroli ale moje koty zawsze się tak realistycznie zachowują, że nawet się cieszę z ich wolnej woli. 🙂

    #54957
    Agnes
    Uczestnik

    Gram tylko z wyłączoną wolną wolą, takie przyzwyczajenie jeszcze z The Sims 2. Lubię mieć kontrolę nad simami, bo na włączonej wolnej woli robią wszystko tylko to co nie trzeba, co jest irytujące.

    #55411
    ASTRA
    Uczestnik

    Gram z Wolą, bo jak sie zajmuje innym Simem, to ten 2 robi co chce XD

    #55415
    Mała Mi
    Uczestnik

    Zawsze grałam z włączoną wolą i postępem historii. Teraz gdy w Sims 4 gram to w innych rodzinach zapładniam simki 🙂

    #55421
    Hejkasz
    Uczestnik

    Zawsze mam włączoną wolną wolę. Ale przeważnie nigdy nie mają czasu dla siebie bo ciągle daje im zajęcie.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.