Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Galeria dzieł Wykonasz moje wyzwanie?

ostatnio zaktualizowano przez Pquest 3 lata, 10 miesięcy temu
3 uczestników
2 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #82640
    APik
    Uczestnik

    <p style=”text-align: center;”>Jeśli wybrałam zły dział, proszę mnie poprawić – uznałam, że mogę dać wyzwanie do Galerii Dzieł. To wyzwanie to moje dzieciątko, obchodź się z nim delikatnie :*

    ***WYZWANIE JEST W TRAKCIE TESTÓW, NIE JESTEM PEWNA CZY WSZYSTKO DZIAŁA JAK NALEŻY!!!***
    ??Wyzwanie Kwiatowe Dziedzictwo by APik??
    Główne zasady dla kazdego pokolenia:
    1. Nie używaj modów! To psuje całą radość z wykonywania wyzwania 😉
    Dozwolone jest MCCC, ze względu na postęp historii. Niestandardowa zawartość CAS i Trybu Budowania jest dozwolona.
    2. BEZWZGLĘDNY ZAKAZ KODÓW NA PIENIĄDZE! Oraz wszystkich innych z wyjątkiem testingcheats true i bb.moveobjects on.
    3. Zakaz wychodzenia bez zapisu po złych wydarzeniach, tzn. pożar, śmierć sima itp.
    Jedyna sytuacja kiedy możesz wyjść z gry bez zapisu to jakiś błąd, który przeszkadza w grze (wiecie o co mi chodzi nie?)
    Pok. 1 ? Niezapominajka
    ?Twoi rodzice byli alkoholikami, opieka społeczna odebrała im ciebie twoje 9. urodziny. Obiecałeś sobie w duchu, że twoje dzieci nigdy tego nie doświadczą, dlatego chcesz założyć Dużą, Szczęśliwą Rodzinę?? 
    Zacznij młodym dorosłym, może być dowolnej płci. Dwie cechy wybierz samodzielnie, trzecią musi być cecha ??Rodzinny??.
    1. Wypełnij aspirację Duza, Szczęśliwa Rodzina.
    2. Miej przynajmniej czwórkę dzieciarni.
    Wydaje się proste? Jest jeden haczyk! Simka może zajść w ciążę dopiero gdy poprzednie dziecko będzie toddlerem i będzie miało 3 dni do urodzin.
    3. Spełnij wszystkie dziecięce aspiracje.
    4. Wybierz sobie jeden dzień w tygodniu (najlepiej sobota lub niedziela) kiedy będziesz spełniać WSZYSTKIE (nie ma wymówek!) kaprysy swojej dzieciarni.
    5. Niech przynajmniej jedno dziecko zdobędzie cechę Zdolne Małe Dziecko (wszystkie umiejętności małego dziecka na 5 lvl) i jedno Szczęśliwe Małe Dziecko ( wszystkie umiejętności małego dziecka na 3 lvl)
    Pok. 2 – Narcyz
    ?Przez rodziców spełniających wszystkie twoje kaprysy zacząłeś uważać, że wszystko ci się należy. Dorastając w wielodzietnej rodzinie zawsze brakowało ci własnej przestrzeni, dlatego chciałeś się jak najszybciej wyprowadzić i skupić tylko na sobie?? </p>
    <p style=”text-align: center;”>1. Posiadaj cechę Zadufany w sobie (jeśli nie masz Zostań Gwiazdą w zamian daj cechę Śmiały)</p>
    <p style=”text-align: center;”>2. Miej dziecko ? wpadkę (Musisz to wymusić, ale Twoi simowie nie muszą o tym wiedzieć 😉 to dziecko będzie dziedzicem, możesz mieć TYLKO JEDNO dziecko.
    3. Zerwij z rodzicem swojego dziecka.
    4. Zakończ związek z różnymi simami przynajmniej 2 razy nie licząc zerwania z rodzicem dziecka.
    5. Kiedy dziecko stanie się nastolatkiem miej z nim zerową relację.
    Pok. 3 ? Róża
    ?Twoi rodzice rozstali się, a ten z którym zostałeś nie zwracał na ciebie uwagi. Zawsze brakowało ci miłości, więc postanowiłeś szukać jej sam, nie do końca udanie?? 
    1. Posiadaj cechę romantyk.
    2. Ukończ aspirację Nieuleczalny Romantyk.
    3. Miej dzieci z połową twoich partnerów (w aspiracji jest ośmiu, więc bombelków* będzie czwórka)
    4. Trójkę dzieci oddaj partnerom, a jedno ??zostaw?? sobie (to dziecko będzie dziedzicem)
    5. Niech dziedzic ma 6 w szkole podstawowej i średniej.
    * znaczy dzieciarni, to nie jest błąd pisowni.
    Pok. 4 ? Rumianek
    ?Rodzic z którym zostałeś co tydzień przyprowadzał do domu potencjalnych kandydatów na małżonka. Stwierdziłeś, że miłośc to nie sprawa dla tak spokojnego i nieśmiałego sima jak ty ? twoim priorytetem był rozwój zawodowy?
    1. Posiadaj cechy Samotnik, Geniusz i Ambitny.
    2. Wypełnij aspirację Mózgowiec.
    3. Osiągnij 10 poziom którejś kariery z podanych: Naukowiec, Inżynier, Astronauta (jeśli bardzo ci zależy, może być tez Doktor, ale w pierwszej kolejności te z podanych 😉
    4. Nie mozesz brać dni wolnych w pracy.
    5. ? W miarę upływu czasu stwierdziłeś, że nie chcesz samotnie iść przez życie?
    Możesz wziąć ślub dopiero w wieku dorosły.
    6. Mozesz mieć dzieci dopiero po ślubie.
    7. dziedzic musi mieć najniższą ocenę w szkole podstawowej i średniej.
    Pok. 5 ? Oset
     ? Twoi wiecznie zapracowani rodzice w pewnym stopniu imponowali ci, ale nie umiałeś i dorównać. Również chciałeś się dorobić takiego sukcesu. W całym tym ??chceniu?? zboczyłeś na tą ścieżkę?? 
    1. Posiadaj aspirację Sim Renesansu.
    2. Podejmij karierę pisarza.
    3. Zostań zwolniony z pracy (nie możesz z niej zrezygnować. Po prostu przez kilka dni nie chodź do niej, żeby gra wywaliła cię na zbity pysk sama)
    4. Podejmij karierę przestępcy.
    5. Zmień aspirację na Wcielenie Złośliwości i ją wypełnij.
    6. Zmień cechy na zły i leniwy (ostatnią zostaw lub wybierz nową według uznania)
    7. Przeprowadź się co najmniej 3 razy.
    Pok. 6 ? Hortensja
    ?Twoi rodzice byli przestępcami. Uciekając przed policją, ciągle się przeprowadzaliście, dlatego bez przerwy zmieniałeś szkołę. Nigdy nie miałeś prawdziwych przyjaciół i chcesz to naprawić w dorosłym życiu.?
    1. Posiadaj cechę towarzyski.
    2. Wypełnij aspirację Przyjaciel Świata.
    3. Miej dwójkę dzieci.
    5. Miej maksymalną relację romantyczną i przyjacielską z małżonkiem.
    6. Bądź wrogami z rodzicami.
    7. Dziedzic musi wypełnić dziecięcą aspirację z kategorii Kreatywność.
    4. Bądź najlepszymi przyjaciółmi ze swoimi dziećmi.
    Pok. 7 ? Łubin
     ?Miałeś bardzo kochających rodziców, którzy wspierali cię w każdym aspekcie życia. Dzuęki nim miałeś odwagę spełnić swoje marzenie o zostaniu sławnym muzykiem??
    *Jeśli masz dodatek Zostań Gwiazdą możesz starać się o 5 gwiazdkę sławy, ale nie jest to wymagane.
    1. Posiadaj cechę miłośnik muzyki.
    2. Wypełnij aspirację Geniusz Muzyczny.
    3. Osiągnij 10 poziom gry na trzech instrumentach.
    . Skomponuj utwory nazwane kwiatami w tym wyzwaniu 😉
    5. Osiągnij 10 poziom kariery artysty scenicznego na ścieżce muzyka.
    6. Ze względu na swoją popularność nie miej czasu na zajmowanie się dzieckiem, który ? nawet nie pamiętasz kiedy ? jakimś cudem pojawiło się w twoim zabieganym życiu. Wynajmuj służbę lub nianie nawet gdy małżonek jest w domu.
    Pok. 8 ? Magnolia
    ?Sławni rodzice. Te dwa słowa mówią same za siebie. Życie w ciągłym biegu. Spokój ? to coś czego ci brakowało. Postanowileś to naprawić, nigdy nie wchodzić w światła reflektorów. Chciałeś się zająć czymś co sprawia ci przyjemność, czyli ogrodem. To miejsce ukochałeś sobie ponad wszystko i spędzałeś tam każdą wolną chwilę. 
    *Jeśli chcesz możesz ściągnąć mod na farmę, wtedy to pokolenie będzie jeszcze fajniejsze! Ale to nie jest wymagane.
    >1. Ukończ aspirację Niezależny Botanik.
    >2. Posiadaj cechę Uwielbia Naturę.
    3. Wyhoduj przynajmniej 5 krowokwiatów używając szczepienie roślin.
    4. Nie posiadaj telewizora ani komputera. Niech wszyscy domownicy mają wyciszony telefon.
    5. Niech wszystkie rośliny w twoim ogrodzie będą najwyższej jakości.
    6. Zaręcz się jako nastolatek. (interakcja wręcz pierścionek zaręczynowy)
    7. Ani ty, ani twój małżonek nie możecie podjąć kariery ? musicie żyć ze sprzedazy roślin.
    8. Gdy dziedzic osiągnie wiek nastoletni MUSI podjąć karierę!
    Następne 2 pokolenia w trakcie przygotowań! ?
    Jeśli zdecydujesz się wykonywać to wyzwanie np. na Youtube, proszę zamieść link do tego tematu w opisie 🙂 Pewna osoba już je wykonuje, jesli chcesz to sprawdzić wpisz w YT „The Sims 4 Kwiatowe Dziedzictwo”, ponieważ nie upowazniono mnie do podawania nazwy kanału ;)</p>

    #82641
    April
    Uczestnik

    Świetne wyzwanie! Na pewno je zrobię, kocham takie wyzwania ?

    #82642
    Pquest
    Uczestnik

    Widzę wyzwanie bazujące/zainspirowane challenge’m RWDG – Różnice w Drzewie Genealogicznym. Twoja wersja bardziej mi się podoba. Prawdopodobnie po mojej przerwie od TS4 spróbuję swoich sił w nim 🙂

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.