Wymarzony dodatek

Główna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Wymarzony dodatek

 • Ola
  2 miesięcy, 2 tygodnie temu #

  <p style=”text-align: left;”>Gdybyście mogli stworzyć swój własny dodatek/pakiet rozgrywki/ akcesoria/ aktualizacje, to co to by było?</p>

  Nati
  2 miesięcy, 2 tygodnie temu #

  Hmm… zrobiłabym dodatek o podróżach w czasie. Można byłoby się z nim przenieść zarówno do przeszłości, jak i do przeszłości. A jeszcze ciekawsza byłaby opcja podobna jak na początku gry w Czterech Porach Roku – dająca wybór, w jakich czasach chce się zacząć rozgrywkę. Dla mnie takie coś byłoby bardzo ciekawe!

  A jeśli coś innego, to coś w stylu Rajskiej Wyspy z trójki albo Bezludną Wyspę, ewentualnie coś, co bardzo chciałabym mieć w Simsach – studia. Pakiet rozgrywki stworzyłabym z czarodziejami lub wiejskim życiem.

  Wilczur
  2 miesięcy, 2 tygodnie temu #

  Ja bardzo chciałbym wilkołaki. Lubię grać postaciami nadnaturalnymi. Dla mnie Simsy wcale nie muszą być super realistyczne, wolę, aby były trochę fantastyczne. Bardzo podobał mi się dodatek Wampiry i to drzewko umiejętności, może wilkołaki również miały by coś takiego. Jednak wolę, aby były bardziej agresywne i miały ten “wilczy” wygląd, a nie jak w trójcę trochę słabo.

  SimPaulina
  2 miesięcy temu #

  Wiejskie życie, rajska wyspa i studia to wszystko na co czekam 🙂 Plus rozbudowanie wieku nastolatka w jakiejś aktualizacji 😉

  Ambrozja
  1 miesiąc, 3 tygodnie temu #

  Ja stworzyła bym dodatek : Postacie nadnaturalne (typu zombie,wilkołaki wróżki itp.) ,coś w stylu wiejskie życie, oraz aktualizacje w której zmieniła bym świat na otwarty i drugą w której znalazły by się poprawki do dodatków np. Do dodatku ze zwierzakami dodanie koni i innych tego typu zwierząt i tak dalej.

  (sorki jeżeli pojawiły się błędy ortograficzne ale to najdłuższy kom jaki kiedykolwiek napisałam 😀 )

Przeglądasz 5 postów - 1 z 5 (wszystkich: 5)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.