Wymarzony dodatek

Główna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Wymarzony dodatek

• Ola
    2 tygodnie, 3 dni temu #

<p style=”text-align: left;”>Gdybyście mogli stworzyć swój własny dodatek/pakiet rozgrywki/ akcesoria/ aktualizacje, to co to by było?</p>

Nati
    2 tygodnie, 3 dni temu #

Hmm… zrobiłabym dodatek o podróżach w czasie. Można byłoby się z nim przenieść zarówno do przeszłości, jak i do przeszłości. A jeszcze ciekawsza byłaby opcja podobna jak na początku gry w Czterech Porach Roku – dająca wybór, w jakich czasach chce się zacząć rozgrywkę. Dla mnie takie coś byłoby bardzo ciekawe!

A jeśli coś innego, to coś w stylu Rajskiej Wyspy z trójki albo Bezludną Wyspę, ewentualnie coś, co bardzo chciałabym mieć w Simsach – studia. Pakiet rozgrywki stworzyłabym z czarodziejami lub wiejskim życiem.

Wilczur
    2 tygodnie, 1 dzień temu #

Ja bardzo chciałbym wilkołaki. Lubię grać postaciami nadnaturalnymi. Dla mnie Simsy wcale nie muszą być super realistyczne, wolę, aby były trochę fantastyczne. Bardzo podobał mi się dodatek Wampiry i to drzewko umiejętności, może wilkołaki również miały by coś takiego. Jednak wolę, aby były bardziej agresywne i miały ten “wilczy” wygląd, a nie jak w trójcę trochę słabo.

SimPaulina
    4 dni, 23 godz. temu #

Wiejskie życie, rajska wyspa i studia to wszystko na co czekam 🙂 Plus rozbudowanie wieku nastolatka w jakiejś aktualizacji 😉

Przeglądasz 4 posty - 1 z 4 (wszystkich: 4)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.