Wymarzony dodatek

Główna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Wymarzony dodatek

 • Ola
  1 rok, 3 miesięcy temu #

  <p style=”text-align: left;”>Gdybyście mogli stworzyć swój własny dodatek/pakiet rozgrywki/ akcesoria/ aktualizacje, to co to by było?</p>

  Nataleen
  1 rok, 3 miesięcy temu #

  Hmm… zrobiłabym dodatek o podróżach w czasie. Można byłoby się z nim przenieść zarówno do przeszłości, jak i do przeszłości. A jeszcze ciekawsza byłaby opcja podobna jak na początku gry w Czterech Porach Roku – dająca wybór, w jakich czasach chce się zacząć rozgrywkę. Dla mnie takie coś byłoby bardzo ciekawe!

  A jeśli coś innego, to coś w stylu Rajskiej Wyspy z trójki albo Bezludną Wyspę, ewentualnie coś, co bardzo chciałabym mieć w Simsach – studia. Pakiet rozgrywki stworzyłabym z czarodziejami lub wiejskim życiem.

  Wilczur
  1 rok, 3 miesięcy temu #

  Ja bardzo chciałbym wilkołaki. Lubię grać postaciami nadnaturalnymi. Dla mnie Simsy wcale nie muszą być super realistyczne, wolę, aby były trochę fantastyczne. Bardzo podobał mi się dodatek Wampiry i to drzewko umiejętności, może wilkołaki również miały by coś takiego. Jednak wolę, aby były bardziej agresywne i miały ten “wilczy” wygląd, a nie jak w trójcę trochę słabo.

  SimPaulina
  1 rok, 2 miesięcy temu #

  Wiejskie życie, rajska wyspa i studia to wszystko na co czekam 🙂 Plus rozbudowanie wieku nastolatka w jakiejś aktualizacji 😉

  Ambrozja
  1 rok, 2 miesięcy temu #

  Ja stworzyła bym dodatek : Postacie nadnaturalne (typu zombie,wilkołaki wróżki itp.) ,coś w stylu wiejskie życie, oraz aktualizacje w której zmieniła bym świat na otwarty i drugą w której znalazły by się poprawki do dodatków np. Do dodatku ze zwierzakami dodanie koni i innych tego typu zwierząt i tak dalej.

  (sorki jeżeli pojawiły się błędy ortograficzne ale to najdłuższy kom jaki kiedykolwiek napisałam 😀 )

  Luna101
  10 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Chciałabym stworzyć dodatek z postaciami nadnaturalnymi typu Wilkołak, Dżin, Czarownica, Wróżka, Zombie i bardziej rozwinięci kosmici i simorośle. Byłoby tam duże otoczenie i kilka ukrytych lokacji i kariera łowcy duchów.

  Zrobiłabym aktualizację Zostań Gwiazdą i dodałabym otwartą karierę modelki/modela i tancerza/tancerki. Oczywiscie byłaby tam ukryte parcele specjalnie dla sławnych simów. Karierę Simtubera rozwinelabym o profesjonalne streamowanie gier wideo i też byłyby nowe dziwactwa 😉

  Zrobilabym coś w stylu trójkowego Skoku w Przyszłość z fajnym otoczeniem, humanoidalnymi robotami i możliwością zobaczenia swojej przyszłości.

  W Witaj w Pracy zrobilabym znaaaacznie większe otoczenie i dodała aktywne kariery prawnika oraz nauczyciela.

  Polaczylabym ze sobą otoczenia z Ucieczki w Plener i Przygody w Dżungli i stworzyłabym jeszcze jedno bardziej plażowe otoczenie wakacyjne i byłby to dodatek pt. Wakacje

  Mam nadzieję, że w ogóle komuś to się chciało czytać 🤣

  Claymora
  10 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Mój wymarzony dodatek? Hmm…

  Raczej nie ma się na to jakoś specjalnie wpływu, lecz…

  Marzy mi się dodatek pozwalający tworzyć własne otoczenia wraz z jego historią. Wtedy można byłoby nieźle się pobawić. Galeria byłaby przepełniona światami od wyboru do koloru. Możliwości również byłoby dużo więcej dzięki pomysłowości twórców modów. Ah… to byłoby coś.

   

  Albo… jakiś bardziej kosmiczny pomysł. Zamiast małej parcelki, którą można dzięki kodowi jakoś upiększyć, dać otoczenie Sixam – i obdarować simomaniaków nowymi rodzajami kosmitów. Bardziej rozbudowanymi. Sixam jest piękny i super byłoby tam móc tworzyć kosmitów lub kolonistów. Nowe rodzaje domków bardziej znajdujące się w kopułach. Specjalne stroje do noszenia dla zwykłych simów. Możliwość wyruszania na badanie lub podbój – tylko dla kosmitów. Dobrym pomysłem byłoby też dorzuceniu tu Simdroidów – w końcu inna technologia.

   

  Inna możliwość do stworzenia pakietu to Leśna Polana zmieniona w otoczenie. Idealne miejsce dla wróżek i innych zwierząt ( jednorożców) – coś jak na Sulani, tylko za zawołaniem by przybywały, taka mini interakcja. Taki różowy świat może nie każdemu by pasował, ale jestem pewna byłby bardzo klimatyczny. Wróżki miałyby własny ekosystem niedostępny dla każdego. Można wtedy też rozbudować bardziej Simorośle, które byłyby związane z otoczeniem. Jedne bardziej liściaste, a jeszcze inne kwiatowe. Rozmnażanie przez rozpylanie zarodników mogłoby powrócić z ts2.

  ArtSim
  10 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Dodatek to na bank studia najlepiej takie trójkowe. Drugi to pokolenia i tak wiem można powiedzieć że było być rodzicem, ale tu by było nowe miasto że simami z 2 i 3 (tak mi się marzy) ,nowe kariery i cechy ,oraz tu by można dać niepełnosprawnych simów a także chorych psychicznie! (tak wiem ,mam dziwne marzenia). Pakiet rozgrywki chodź nie przepadam to wiejskie życie. Akcesoria nowoczesny styl i Ikea lub coś w tym stylu. Aktualizacje:

  • Otwarty świat
  • Edycja i tworzenie nowych świat a także ich udostępnianie
  • Animacja włosów na ruch
  Salander
  2 miesięcy, 2 tygodnie temu #

  Witam. 🙂
  Mój wymarzony dodatek? Jedno jest prawie pewne. Że nie wyjdzie 🙁 Z uwagi na plotki o Sims 5 to raczej nie da rady dobić do tego. Chodzi o wilkołaki. Już mamy wampiry, niedawno syreny i czarodzieje. I podejrzewam że na tym niestety będzie koniec nadnaturali. A nawet jeśli nie, to gdzieś widziałem tu ankietę i wilkołaki były na dalszym miejscu. Za wróżkami i jeszcze czymś. Zatem wiem jak to brzmi, ale coraz częściej zasiadam do sims 3, by pograć wilkołakami. Obym się mylił i wydaliby dodatek/pakiet z nimi.
  Inne rzeczy które chce?
  – Kariera modela/modelki.
  – Jak w jednym modzie co widziałem na YT, kwestia LGBT i orientacji. Chodzi mi tutaj by były jak w modzie aspiracje/cechy, gdzie były Hetero,Gay, Bi, Les,Trans, Pansex, Asex.

   

  stingerjii
  2 miesięcy, 1 tydzień temu #

  ja chciałam by aktualizację ulepszającą niemowlaki i dodająca niepełnosprawności, a z dodatków najbardziej bym chciała życie na wsi

  Safia
  2 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Mi by się marzył dodatek “szpiegowski”. Rozwinięta kariera szpiega, fajne ubranka k gadżety, więcej możliwości “tajnych” przejść i inne takie. Do tego takie atrakcje jak misje w stylu escape room, gdzie gracz musi rozwiązywać zagadki, żeby jego SIM wyszedł żywo z misji.

Przeglądasz 11 postów - 1 z 11 (wszystkich: 11)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.