Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Wyspiarskie życie czy Miejskie życie?

ostatnio zaktualizowano przez Ola 3 lata, 7 miesięcy temu
8 uczestników
11 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #79522
    Lena
    Uczestnik

    Hej, zastanawiam się, który dodatek kupić – Wyspiarskie Życie czy może Miejskie Życie? Póki co mam 4 Pory Roku. Który z tych dwóch wymienionych polecacie? 🙂

    #79525
    ArtSim
    Uczestnik

    Oba są równie dobre. Lecz znając życie częściej się używa miast, mieszkania w dniach i festiwali. A Sulani jest dobre raz na jakiś czas ale fajnie się tam jeździ na randki. Raczej Miejskie Życie?

    Ale ostrzegam! Oba mody robią nazwiska i na przykład obok domu przejdzie ci z Miejskim Życiem Ale Benu Mashu Taj, a z Wyspiarskim Życiem Komoosado Kealoha. Co więcej Miejskie Życie daje Simom starsze ubrania które naszą generowani Simowie. Na imienia trzeba mody.

     

    #79545
    ArtSim
    Uczestnik

    Chodziło mi o mieszkanie w mieszkaniu i że oba dodatki a nie mody.

    #79546
    Korgiś
    Uczestnik

    Raczej Miejskie

    #79551
    Kiyoko
    Uczestnik

    Miejskie życie.

    #79552
    Igloc
    Uczestnik

    Miejskie życie na poczęk 😉

    #82226
    Rapi
    Uczestnik

    Raczej miejskie życie, wyspiarskie życie później

    #83446
    Inez
    Uczestnik

    Zdecydowanie Wyspiarskie życie

    #83447
    Ola
    Uczestnik

    Jeśli chodzi o Wyspiarskie Życie – ma przecudnej urody świat wakacyjny, chyba najpiękniejsze widoczki ze wszystkich, ładne stroje kąpielowe i śliczne syreny (które śmiesznie pływają), urocze delfiny, piękne oceaniczne życie, jeśli ktoś właśnie takimi simami akurat gra.

     

    Tylko właśnie – mam jeden zapis w tym świecie i na dobrą sprawę tylko tak wykorzystuję ten dodatek. A, jeszcze ma moje ulubione meble ogrodowe (wiklinowe) to wiele moich tarasów w nie wyposażyłam.

     

    Natomiast z Miejskiego Życia korzystam w większości zapisów, bo albo mam simów zaczynających od wynajmowanych mieszkań, a jeśli nie to korzystam z barów karaoke, a szczególnie z festiwali – jak już potem mi się trochę przejadły to chociaż z pchlego targu korzystałam. Albo z tego, że simy nerdy mają dzięki temu swój „konwent”. Jak dla mnie bardzo grywalny dodatek. Tylko nie ma żadnej postaci nadnaturalnej, jeśli ktoś takie lubi.

    #83448
    Ola
    Uczestnik

    * Poprawka odnośnie WŻ: tam jest świat w wakacyjnym klimacie. Nie jest to świat wakacyjny. Pomyliłam się, a już za późno na edycję posta 😉 Ale możliwe że są mody, które to zmieniają, nie wiem, akurat w modach kompletnie się nie orientuję.

    #83449
    ArtSim
    Uczestnik

    @ola jest mod. Chyba nawet był w Modnym Piątku. Tylko na 99% trzeba mieć jakiś dodatek z wakacjami.

    #83450
    Ola
    Uczestnik

    Tak właśnie myślałam, że coś jest 🙂 I tak czułam że będziesz coś o tym wiedział 🙂

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.