Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Wyspiarskie Życie – tajemnicza skrzynia

ostatnio zaktualizowano przez nolcanol 4 lata, 9 miesięcy temu
12 uczestników
23 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #70340
    SaberKiryuu
    Uczestnik

    Odkryłam dziwną skrzynię we wraku statku. Była za jedną ze ścian. Przeniosłam ją sobie do środka, aby sim mógł do niej podejść, a tu ku mojemu zdziwieniu okazuje się, że można tą skrzynię otworzyć. Pytanie jednak brzmi… jak? Pełna treść komunikatu:
    „Ten starożytny zamek jest już tak przeżarty rdzą, że nie otworzy go nawet klucz, który zapewne spoczywa w głębinach oceanu.”  Jakieś pomysły na temat ów skrzyni? Proszę jednocześnie o nie spoilerowanie jej zawartości, gdyż chętnie sama dowiem się cóż ona kryje 😀

    #70374
    ArtSim
    Uczestnik

    Ja sam do rozgrywki nie przeszedłem ale myślę że to może być zwykła skrzynia tak jak te z aktualizacji że tam można dać kolekcje czy nawet jedzenie.

    #70376
    Ginewra
    Uczestnik

    Ja bym jednak szukała klucza w głębinach oceanu 😉 Ale nie testowałam, bo nie mam dodatku.

    #70379
    nolcanol
    Uczestnik

    Trochę to dziwne 😀 Bo skrzynia, jak mówisz, była za jakąś ścianą, niedostępna dla sima, a Ty ją przeniosłaś, żeby sim mógł do niej podejść. Może ona po postu ma tam leżeć i się kurzyć 😀 Skoro zamek już tak pordzewiał… 😀 Z drugiej strony znowu taki nacisk, że klucz spoczywa w głębinach, może podczas snorkelingu coś się wyszukuje.

    #70486
    SaberKiryuu
    Uczestnik

    Chciałabym wierzyć w to, że to tylko fejk, ALE pojawia się na niej akcja otwórz, więc nie wydaje mi się, aby była to podpucha 😉 Wiem, że można podczas nurkowania wydobyć skrzynię, ale na niej jest tylko akcja „obejrzyj”. Nie wiem jak mogłabym szukać klucza w oceanie. Nurkowanie? Tylko, że tak to ja mogę w nieskończoność nurkować, a potem się okaże, że inaczej można ją otworzyć xD Skrzynia była za ścianą, gdzie nie było drzwi, ale przy wejściu na tą parcelę w trybie budowania jak najbardziej można ów skrzynię przenieść do zwykłego pomieszczenia.

    Ciekawostka: Skrzyni nie da się sklonować!
    Wrzucam zdjęcie owej skrzyni:
    https://drive.google.com/file/d/1B46UNX10Intk25utsyyod4dJr4QJsaLY/view?usp=sharing

    #70487
    SaberKiryuu
    Uczestnik

    Widzę także, że na angielskich stronach pojawiają się wątki na ten temat 😀 Jednak nadal jeszcze nikt nie odkrył jak znaleźć klucz. Wśród rozwiązań padały podpowiedzi takie jak: wymaksowanie kariery, wymaksowanie umiejętności, ale i to nie pomogło.

    #70489
    April
    Uczestnik

    A przeszedł ktoś już nową aspirację? Może za jej ukończenie dostaje się ten klucz lub możliwość zdobycia go.

    #70495
    Caroline
    Uczestnik

    Niestety za wypełnienie aspiracji klucza się nie dostaje.

    #70496
    SaberKiryuu
    Uczestnik

    Może faktycznie trzeba po prostu nurkować? Z drugiej strony podobno klucz nie zadziała :/

    #70625
    Caroline
    Uczestnik

    Możliwe, że ten malunek na skale obok jaskini ma jakieś znaczenie. https://cdn.discordapp.com/attachments/564717835427774484/595313677280870430/01.07.2019_19-57-03.png

    #70631
    April
    Uczestnik

    @Caroline ciekawa jestem, czy można ten malunek jakoś „uzupełnić” aby był cały.

    Co ciekawe, skrzynię można zakupić gdy wpiszemy kod bb.showhiddenobjects

    #70633
    Claymora
    Uczestnik

    @April  Można uzupełnić malunek zwiedzając i coraz lepiej odrywając jaskinię

    #71344
    Mrs. Tracz
    Uczestnik

    @April a po wpisaniu kodu oprócz skrzynki, nie ma tam też klucza? Postaram się później sprawdzić u siebie w grze.

    Jestem w szoku, że twórcy gry nadal potrafią wprowadzać do gry takie tajemnicze smaczki 🙂

    #71369
    SaberKiryuu
    Uczestnik

    Nie widziałam żadnego klucza, tylko skrzynię :c Ale jeszcze raz spróbuję. I zobaczę jak z tym malunkiem 😀

    #71420
    bluesocks
    Uczestnik

    Po wielu wizytach polegających na zwiedzaniu i odkrywaniu jaskini malunek powiększa się 🙂 Jednak ciągle nie odkryłam go całego…A co do klucza i skrzyni to nie mogę zdobyć skrzyni i nie udało mi się też póki co odnaleźć do niej klucza

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 24)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.