Strona Glówna Fora INNE GRY The Sims Mobile Wyzwanie ASOS. Jak Wam idzie?

ostatnio zaktualizowano przez xogerardine 5 lat, 11 miesięcy temu
7 uczestników
7 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #44187
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Wyzwanie ASOS dobiega końca!

    Jakie są Wasze wyniki? Udało się Wam zdobyć upragnione ubrania? Przyznam szczerze, że to bardzo trudne zadanie. Uzbierałem łącznie prawie 2000 monet, ale do mety jeszcze sporo brakuje. Mam już sporo ubrań i obiekt związany z historią, ale wciąż daleko od kariery fotografa.

    asos

    #46326
    Radzio
    Opiekun forum

    Wyzwanie bardzo fajne w porównaniu do poprzedniego. Dużo więcej okazji na zdobycie żetonów i możliwość zakupu wybranych elementów, a nie losowych jak wcześniej. Niestety twórcy świetnie to obliczyli i bardzo ciężko bez użycia simowej gotówki odblokować specjalne nagrody. Trzeba od samego rozpoczęcia wydarzenia codziennie bardzo dużo spędzić czasu w grze, aby tego dokonać. Kto zaspał choć dzień może zapomnieć o odblokowaniu np. kariery fotograficznej.

    Do końca wyzwania niecałe 18 godzin. Udało mi się zebrać 2370 żetonów bez użycia simowej gotówki. Raczej marne szanse abym odblokował ostatnią nagrodę czyli historię o fotografii.

    #46364
    Krisu
    Uczestnik

    Bardzo podoba mi się wyzwanie ASOS, jednak mimo wszelkich starań które włożyłem w zdobywanie żetonów niestety nie udało mi się zdobyć kariery fotografa. Łącznie zdobyłem około 1600/3000, więc gdyby wyzwanie trwało chociaż 2 dni dłużej to udałoby się osiągnąć liczbę 2000 odblokowując tym samym mój główny cel.

    #46504
    Pietroq
    Uczestnik

    Nie miałem duży czasu kiedy te wyzwanie się zaczęło :(, ale 1000żetonów mi sie udalo uzbierać

    #46505
    Fiolek
    Uczestnik

    Mi się to wyzwanie nie spodobało :/ Albo po prostu mam do nich niechęć po wyzwaniu wielkanocnym 😛

    #46507
    Hiruko
    Uczestnik

    Jakoś nie przypadło mi to wyzwanie do gustu. Wcześniejszy dostęp – znaczy dostęp i tak będzie, więc nie jest to coś aż tak specjalnego. Zrobiłam jedną rundę zadań i zostawiłam to jak było. Poczekam na inne wyzwanie, może bardziej mi przypadnie do gustu 🙂

    #46571
    Fiolek
    Uczestnik

    *Poprawka do mojego wpisu tutaj. Chodziło mi o wyzwanie z jacuzzi 😉

    #46577
    xogerardine
    Uczestnik

    Samo wyzwanie nie jest jakoś bardzo interesujące, jedynie co to może hobby i kariera, ubrania nie zachwycają, wydarzenia, w mojej opinii, trwają za długo i nie wnoszą nic ciekawego :/

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.