Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Problemy techniczne Zaludnianie pustych domów

ostatnio zaktualizowano przez Fiolek 5 lat, 9 miesięcy temu
5 uczestników
7 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #57189
    Evaerynth
    Uczestnik

    W ustawieniach gry opcję „zaludnij puste domy” mam wyłączoną, a i tak po wyjściu do zarządzania światami widzę nowe, nie stworzone przeze mnie rodziny, zamieszkujące domy, które wcześniej były puste. Czym to może być spowodowane?

    #57258
    Fiolek
    Uczestnik

    Jest to spowodowane przez MC Command Centera 😉 Niestety nie wiem jak to wyłączyć 🙁

    #57259
    Evaerynth
    Uczestnik

    A niech to – jedyny mod, który uważam za niezbędny. Dzięki za naprowadzenie, akurat moda o to nie podojrzewałam. No trudno, będę ręcznie wyrzucała Simów z domów. 😀 Chociaż nie wiem, czy to nie syzyfowa praca.

    #58103
    p2002
    Uczestnik

    Ja mam właśnie jakoś odwrotnie ? Mam włączoną tę opcję a domy, które były puste cały czas takie są ?

    #58105
    Vince1994
    Uczestnik

    @p2002

    W The Sims 4 nie ma postępu historii chcesz mieć rodziny to musisz je tworzyć i grać na zmianę kilkoma rodzinami na jednym zapisie inaczej nie będziesz miał sąsiadów.

    #58137
    MufinekQQ
    Uczestnik

    @vince1994 Będzie mieć sąsiadów bo gra generuje losowych simów. A jeśli masz włączoną tą opcję simowie będą zamieszkiwać puste domy.

    #58138
    Fiolek
    Uczestnik

    Ostatnio zobaczyłem gdzieś w opcjach, że jednak chyba da się to wyłączyć 😉 Jak tylko będę mógł to dam tutaj instrukcję jak to zrobić 😉

    #58164
    Fiolek
    Uczestnik
    1. Klikasz na komputer
    2. Wybierasz „MC Command Center (Centrum Sterowania)”
    3. Wybierz „MC Population (Populacja)”
    4. „Ustawienia Zaludnienia”
    5. Pierwszą opcją będzie „Puste Domy”. Wybierz to. (Dużo wybierania jest tutaj widzę xD)
    6. Ustawiasz wartość z domyślnej, na „100”. Wtedy nie powinien nikt się wprowadzać 😉

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.