Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Zaproponuj nową paczkę awatarów

ostatnio zaktualizowano przez Fiolek 5 lat, 11 miesięcy temu
7 uczestników
6 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #53812
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Cześć i czołem!

     

    Czym są paczki awatarów? Otóż oprócz możliwości wgrania własnego awatara na profil, macie możliwość wybrania już gotowych grafik przygotowanych przez nas. Na początku są to podobizny zwykłych Simów. Z czasem zamierzamy dodawać ich więcej za pomocą… specjalnych paczek!

     

    Wyjaśnię to na przykładzie wampirzej paczki, która pojawi się jako pierwsza. Wampirze wydarzenie na forum oznacza, że do Waszej dyspozycji oddamy nowe awatary z wampirami, dodatkowe mroczne tła oraz upiorną kolekcję trofeów i wyzwania, w których można zdobyć krwiste medale.

     

    O czym Waszym zdaniem powinny być kolejne paczki i dlaczego? Pamiętajcie, aby uzasadnić, jak dany temat wpisuje się w serię The Sims. Nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się nieco więcej na temat tego, jaka tematyka wydarzeń Was interesuje.

    #53816
    Pixeel
    Uczestnik

    Mogą pojawiać się paczki na różne święta. Na przykład awatary simów w kostiumach z Upiorności i dyniowe medale i trofea na Haloween. Świąteczno-zimowe na Boże Narodzenie lub różowo-czerwone awaraty i serduszkowe medale z okazji Walentynek 😀

    #53819
    Ginewra
    Uczestnik

    @Pixeel – to by było fajne, tylko sezonowe. Ja osobiście nie chciałabym w środku lata widzieć awatary w czapkach Mikołaja. A na pewno zdarzą się osoby, którym albo nie będzie się chciało avka zmieniać, albo pobędą tu przez chwilę. Byłoby to ok, gdyby dałoby się zrobić tak, że Simowie na avatarach będą się powtarzać i jak wybierasz Sima z paczki sezonowej, to wraz z sezonem będzie się on zmieniał (a raczej jego ubranie), albo wracał do wyglądu „podstawowego” w sytuacji, kiedy jakaś pora roku nie zostanie na czas dołączona. Za to fajne byłoby ograniczenie zdobycia tych sezonowych medali (i trofeów) w określonym czasie. Czekać rok, żeby w końcu kupić sobie hallowenowe trofeum? Ostatnie, które w kolekcji ci brakuje? Jak dla mnie super! 😀

     

    Z tego co widzę po forum (i komentarzach) to chyba syrena (i czarownica) jest wyglądaną postacią nadnaturalną. Tylko z avatarami trzeba by pokombinować, żeby nie przypominały zwykłych Simów, a poza tym „podwodne tła”, „podwodna kolekcja trofeów” i wyzwania, w których można zdobyć „podwodne medale”.

    Do tego wszystkiego dodać avatary z robotami – no bo Sługus, Simbot itd.. A taka wersja odróżniałaby się od wampirzej i syreniej, bo byłaby „techniczna” i „zero-jedynkowa” 🙂

    Można też by pójść w jakąś grę – kojarzę, że mamy tu trochę fanów z Life Is Strange – w avatarach podobizny głównych bohaterów, tła nawiązujące do tej gry, wśród trofeów podobizna wieloryba… Jeśli jednak korzystanie z grafik (nawet takich tylko nawiązujących stylem, ale nie kradzionych) innych gier byłoby nie w porządku, to może chociaż te gry, które z Simsami współpracują? Chyba dostaliśmy w aktualizacji ciuszek z FF, a do FF był dodany strój lamy. Tacy się może mniej pogniewają niż LiS? Zawsze też zostają inne gry EA, a część męska forum może zechcieć mieć avek z ulubionym sportowcem, albo tło w piłki 🙂

    Wiem, że inne gry nie wpisują się w serię TS (choć z tym FF można się kłócić, że jednak tak 😛 ), ale takie nawiązanie do innych naszych, ulubionych gier byłoby super 🙂 A na upartego będę wymyślać nawiązania – np. Fifa nawiązuje, bo w TS3 była bramka, była piłka, można się było poczuć jak Lewandowski, jeśli tylko bujną wyobraźnię mamy 😀

    #53823
    Evaerynth
    Uczestnik

    Podpisuję się pod awatarami z różnymi postaciami nadnaturalnymi. Marzy mi się zwłaszcza awatar z czarownicą. Poza tym może fajnym pomysłem byłyby awatary z obiektami kolekcjonerskimi – kryształy, figurki My Sims, co bardziej efektowne rośliny.

    #53826
    aga5myszka
    Uczestnik

    A ja bym poszła jeszcze o krok dalej. Skoro @karol proponuje paczkę awatarów wampirzych to dlaczego by nie spróbować nawiązać do innych rozszerzeń np. Paczka awatarów z Sixam gdzie wiadomo mielibyśmy różne kolory skóry dla Simów, do tego zielone lub niebieskie medale  które robią wrażenie jakby świeciły w ciemności i kosmiczne trofea. A w tle statek ufo porywający Bellę.

    Można też spróbować czegoś co nawiązywałoby do Psów i Kotów np. jakaś futrzasta paczka awatarów gdzie mamy do wyboru wizerunki futrzaków. Do tego obślinione lub zakłaczone medale, tło w łapki i trofea w kształcie zabawek dla zwierzaków

    Fajnie byłoby też powielić coś co pojawiło się za czasów Trójki czyli słodka paczka awatarów. Pamiętamy Słodkie Niespodzianki Katy Perry, prawda? No więc właśnie. Awatary takie hmm… przesłodzone z różową skórą, cukierkowe medale i słodkie trofea a w tle kolorowa posypka do tortów!

    No i na koniec coś związanego z nadchodzącym rozszerzeniem czyli pakiet ogrodniczych awatarów lub słodki jak miód pakiet awatarów pszczelarskich. Medale w kształcie kolorowych kwiatów albo plastrów miodu, złote, srebrne i brązowe pszczółki jako trofea lub statuetki rzadkich kwiatów a w tle odpowiednio plasterki miodu i pszczółki oraz soczysta zielona trawa i kwiaty.

    Jeśli o to chodzi to można by wymieniać w nieskończoność. Przynajmniej ja mam ogromną ilość pomysłów ?

    #53860
    Kuba
    Uczestnik

    Tak jak ktoś już na pisał tematyczne paczki wydawane przy okazji świąt są bardzo spoko

    A Ja dalej nie wiem jak ustawić Avatar .. ?

    #53862
    Fiolek
    Uczestnik

    Najpierw proponuję wprowadzić ten update forum 😉

    A moje pomysły to m.in:

    • Zestaw Kultowi Simowie – Na rocznicę serii The Sims – np. Bella Ćwir, Don Lothario, Dina Kaliente, Jan Nowak
    • Zestaw MySims – W czwórce można je znaleźć szukając w skałach, może na Dotce będzie to nagroda za wyzwania wymagające znalezienia x rzeczy (np. jajek na Wielkanoc) – Postacie z gry MySims
    • Zestaw Sezonowy – Na przypadającą porę roku – Simowie ubrani w sezonowe ciuchy
    • Zestaw Nadnaturalny – Do wygrania podczas wejścia na stronę w pełnię księżyca, halloween itp. – Simowie przebranie w upiorne ciuchy + postacie nadnaturalne
    • Zestaw Gnomy Ogrodowe – Oferta czasowa, można zakupić w sklepie za DotCoiny jakiś czas po wprowadzeniu aktualizacji, ilość ograniczona – Gnomy dodane w poprzednich aktualizacjach The Sims 4
    • Zestaw Dodatkowy – Można zakupić w sklepie za DotCoiny tylko w dniu premiery dodatku do The Sims 4 – Simowie z renderów dodatku, z miasta dołączonego w dodatku
    • Zestaw Świąteczny – Dostępny podczas wyzwań świątecznych, sezonowych – Simowie w stylu danego święta, sezonu (tj. Walentynki, Święta, Wielkanoc, Nowy Rok etc.)

    Mam nadzieję, że któraś z opcji przypadła Wam do gustu 🙂

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.