Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Zarobki z plonów

ostatnio zaktualizowano przez Mariq 5 lat, 8 miesięcy temu
6 uczestników
7 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #57445
    Ksaw
    Uczestnik

    Cześć! Ostatnio interesuje mnie pewna rzecz, a mianowicie – ile można zarabiać z plonów? Moja najstarsza simka jest pisarką i poza tym, że opiekuje się wnukami oraz pisze książki, to nie ma za bardzo co robić w domu. Tak więc czemu by nie mogła zacząć sprzedawać tego, co wyhoduje? Tylko chciałbym żeby to było w miarę opłacalne…

    #57446
    Sherlocked
    Uczestnik

    Zarobki z plonów są wysokie, szczególnie z doskonałych winogron. Z dodatkiem 4 pory roku dochodzi drzewko pieniężne. Doskonałe drzewko daje plon o wartości ponad 30000 simoleonów. Tak czy siak chodzi o jakość plonów.

    #57447
    Ginewra
    Uczestnik

    Od winogron są droższe chociażby smocze owoce 😉 Ale drzewko pieniężne wszystko przebija 😀

    A czy się opłaca – jedna moja rodzina żyje z rolniczej działalności i biedni nie są 😉

    #57450
    Ravgreend
    Uczestnik

    Powiem tak, mam 15 rozsadników i w każdym doskonałe smocze owoce, zazwyczaj po jednym zebraniu zarabiam około 120tyś – 150tyś. Ostatnio dodałem drzewko pieniężne i naprawdę żałuję, że nie ma w tej części opcji kupowania parcel lub drugiego domu xd

    #57451
    Evaerynth
    Uczestnik

    Na ogrodnictwie można naprawdę dużo zarobić. Moim zdaniem jest to zajęcie nawet nieco zbyt dochodowe – zawsze tworzę moim Simom ogród i zbyt szybko się bogacą. 😀

    #57453
    Ksaw
    Uczestnik

    @Ravgreend Oj, ja też bardzo żałuję.

    #57454
    Ksaw
    Uczestnik

    Dziękuję wszystkim za odpowiedź! Myślę, że z 2-3 rozsadniki mi wystarczą, bo w sumie nie chce zarabiać aż tyle ?

    #57452
    Mariq
    Uczestnik

    Evaerynth mam tak samo 😉 🙂 😀

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.