Zdjęcie tygodnia #15

Główna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Zdjęcie tygodnia #15

• dzidziak86
    Redakcja
    3 miesięcy, 3 tygodnie temu #

Cześć! 🙂 Przed nami 15 edycja Zdjęcia tygodnia, tym razem będzie tematyczna 😉 Skoro w niedzielę przypada Dzień Matki temat tego tygodnia to “Nie ma jak u mamy”. Swoje fotki z dowolnej odsłony serii The Sims możecie wrzucać do poniedziałku 27 maja. Zwycięzca otrzyma medal “Zdjęcie tygodnia” i 95 monet. Dobrej zabawy! 🙂

• Zdjęcie musi pochodzić z  gry The Sims
    • Jedna osoba może dodać jedno zdjęcie
    • Nie można używać CC i modyfikacji ( włosy, meble itp. )
    • Zwycięska praca pojawi się na fanpage DOTsim
    • Autor najlepszej pracy otrzyma odznakę “Zdjęcie tygodnia”
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma 95 monet
    • Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają 50 monet
    • Zdjęcie może być edytowane w programie graficznym
    • Zdjęcie nie może być kolażem i połączeniem kilku zdjęć
    Kasiunia

dzidziak86
    Redakcja

@kreatywnynaparstek dodam tylko, że w tym tygodniu tematem przewodnim jest “Nie ma jak u mamy” 😉

@kasiunia fantastyczna interpretacja tematu 😉

cd 사랑

@dzidziak86 przepraszam!! nie zauważyłam tytułu! :O

cd 사랑

zdjęcie wstawię jutro przepraszam 🙁

dzidziak86
    Redakcja

@kreatywnynaparstek to żaden problem, zdjęcie jest świetne, będzie idealne do kolejnej odsłony 🙂 czekam w takim razie na fotkę maminą 😉

Kasiunia
    3 miesięcy, 2 tygodnie temu #

@dzidziak86  dzięki 😀 Starałam się 😀

cd 사랑

Najodpowiedzialniejsza matka na świecie!

ArtSim

Leć malutki do Mamy!

bluesocks

Nie ma to jak u mamy, gdzie po narodzinach cały świat stoi otworem 🙂

Nie wiem dlaczego zdjęcie nie chce się wyświetlać więc wrzucam link.

dzidziak86
    Redakcja

@ginewra @bluesocks spróbujcie raz jeszcze, ja próbowałam i  zdjęcie dodało. Jak nadal będą problemy to sprawdzimy co się dzieje 😉

bluesocks

Niestety kolejne próby kończą się tym samym 🙁

https://imgur.com/VfH2FX3

Ginewra

@dzidziak86 – ja bym ci chętnie pokazała, jak to u mnie wygląda, ale nie mogę załączyć jakiegokolwiek zdjęcia, bo strona wygląda tak, jakby się nie wczytała do końca: nie mam tych opcji edycji tekstu, dodania linku, czy zdjęcia. Nic, zero, null – okienko z odpowiedzią wygląda identycznie jak to w komentarzach pod artykułami – nic na górze nie mam. Czcionka w okienku jest inna, także na dole widzę różnice – mam np. niebieskie kółko, a obok białą literę “F”, czerwone kółko, a obok symbol Youtube, jeśli mnie pamięć nie myli, to wcześniej były na siebie te kółka i symbole nałożone. Także na górze – napisy “mój profil” i “użytkownicy” nie są wycentrowane w swoich boxach, tylko są ścieśnione i przytulone do lewej krawędzi – zawsze je takimi widziałam, jak strona jeszcze się nie wczytała, potem był przeskok i było w porządku. Kolejny problem – klikając na swój portrecik na górze strony, nie pojawia mi się niebieska plansza z moim profilem – ba, nie ma żadnej reakcji, jakby JS się nie odpalał. Żeby wejść na swój profil, muszę klikać na portrecik na dole – w osobach, które są online. Nie pojawia mi się też informacja o dodaniu Dotcoinów za komentarz, czy za wizytę na stronie. “Polecane treści” też są puste.
    Więc podsumowując – nie mam jak “jeszcze raz” spróbować, skoro nie mam ikonki od dodawania zdjęcia 😀

bluesocks

Mam identycznie jak Ginewra! A co do dodawania zdjęć to strona wygląda normalnie jedynie w sytuacji gdy dodam post i kliknę “edytuj” u dołu swego postu… Myślałam, że to kwestia jakiegoś problemu u mnie, że tak to wygląda, ale to chyba coś niezależnego od użytkownika 🙂

Przeglądasz 15 postów - 1 z 15 (wszystkich: 24)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.