Strona Glówna Fora INNE GRY The Sims Mobile Złota Łazienka w Mobile

ostatnio zaktualizowano przez Ayano 5 lat, 11 miesięcy temu
5 uczestników
10 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #47920
    Pietroq
    Uczestnik

    Co sądzicie o złotych meblach do łazienki? Według mnie nawet ciekawy dodatek, ale uważa że głównym celem ich jest to aby gracze pozbyli się swoich megakuponów, bo po aktualizacji o wiele trudniej je zdobyć

    #47932
    Oskar
    Uczestnik

    Właśnie byłem zdziwiony, że nie są za gotówkę jak to zazwyczaj było. Pewnie masz rację z tym pozbyciem się megakuponów, bo przecież ,,hajs się musi zgadzać” ? Mimo wszystko meble są fajne, ale czy wydanie 195 kuponów jest tego warte?

    #47947
    Pietroq
    Uczestnik

    Wanna się przydaje, bo mimo to że kosztuję 300 kuponów daje 17 energii co 36godzin, ale jak patrzyłem  w trybie budowania meble za megakupony potaniały zamiast np 18 chcą 2 megakupony

    #47952
    Oskar
    Uczestnik

    Wanna? Mi się wyświetla tylko toaleta i toaletka.

    #47953
    Pietroq
    Uczestnik

    A który masz lvl?

    #47955
    Oskar
    Uczestnik

    26

    #47956
    Pietroq
    Uczestnik

    A, to ja nie wiem bo ja mam 30 i mogłem kupić wanne

    #47962
    Oskar
    Uczestnik

    Możliwe, że zależy od lvl. No trudno, przeżyję. ?

    #48175
    Fiolek
    Uczestnik

    Młotka przewidziała złote kible już w 2014 ??

    #48349
    Krisu
    Uczestnik

    Jak na razie mam tylko złotą toaletkę i raczej nie zapowiada się żebym odblokował pozostałe obiekty (nie mam wystarczającej ilości kuponów :P)

    #51574
    Ayano
    Uczestnik

    Mam pełen zestaw, a co do wanny za megakupony – i tak mam ich dużo, a bardziej opłacało mi się kupić wannę za nie niż za zielone simoleony, bo zielone zbierałam na meble do kuchni (dół już mam, zostały tylko górne szafki :D).

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.