Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Problemy techniczne Znikające parcele

ostatnio zaktualizowano przez Hejkasz 5 lat temu
4 uczestników
7 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #64745
    PinkStar
    Uczestnik

    Hej, odpuściłem sobie ostatnio granie w Simsy 4 na jakoś 2 miesiące i jakiś czas temu wróciłem. I mam problem, ponieważ jak wchodzę na save to na świecie znikają parcele. Nie wszystkie, ale niektóre zwykle te które dodałem z galerii lub sam przerabiałem. Nie wiem o co chodzi ale jest to wkurzające bo czasem nie zauważę tego i zapisuje grę, a potem chce się wybrać na tą parcele a tu pustka. Wie ktoś co można zrobić?

    #64750
    Hiruko
    Uczestnik

    W tym czasie była aktualizacja, więc może któreś mody nie działają z obecną wersją gry albo są wyłączone w ustawieniach? Zakładając oczywiście, że grasz z modami.

    #64752
    Hejkasz
    Uczestnik

    Albo że ich nie wyłączyła przed aktualizacją.

    #64753
    PinkStar
    Uczestnik

    Jedyne mody jakie mam to tylko na kolumny w CAS i przebieranie się simów z zimowych strojów gdy wchodzą do pomieszczenia :/

    #64756
    Dawidos
    Uczestnik

    A jaki masz system operacyjny? wyczytałem własnie na tej stronie że gra przestanie działać na 32 bitowych systemach….przestana ją wspierać.   Może to początek tego co nastąpi w czerwcu….

    https://www.gry-online.pl/newsroom/the-sims-4-konczy-ze-wsparciem-dla-32-bitowych-systemow-operacyjn/zf1bd62

    #64760
    PinkStar
    Uczestnik

    Akurat mam 64 bitowy więc mi to nie grozi :/ Ale jest postępem bo dziś żadna parcela mi nie zniknęła, zaktualizowałem moda na kolumny w CAS. Może to był problem zobaczymy. Jedyny jaki problem jeszcze często mam to moi simowie co jakiś czas dostają jakby takiego buga, że gdy mają iść spać wstają po 10 sekundach i tak bez przerwy, ale to zazwyczaj pomaga wyjście i daje napraw grę.

    #64762
    Dawidos
    Uczestnik

    czyli mody szwankują

    #64764
    Hejkasz
    Uczestnik

    Dawid mam wrażenie że przesadzasz z czerwcem i wszędzie go wsadzasz.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.