Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki (Zostań Gwiazdą) Nagrywanie poszczególnych trentów…

ostatnio zaktualizowano przez Ginewra 5 lat, 3 miesiące temu
3 uczestników
3 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #62591
    Mariq
    Uczestnik

    ?Hejka!

    ?Dzisiaj przychodzę z pytaniem o nagrywanie filmików które doszło wraz z dodatkiem Zostań Gwiazdą.?

     

    ?A więc tak, chciałam żeby moja simka nagrała jakiś popularny filmik no to klikam ,,badaj trendy,, i wyskakuje mi np.

    -Taniec

    -Programowanie

    – Wesoły vlog

    – Gotowanie

    -Zabawki

    ?Z vlogami nie ma problemu bo wystarczy mieć jakąś tam emocje a z recenzowaniem to jest w  kategorii ,,recenzja,, no ale jak nagrać takie gotowanie, programowanie czy taniec. No nie wiem czy to dronem trzeba czy coś albo mieć większą umiejętność produkcji multimedialnej.?

    ?Naprawdę nie wiem… Wytłumaczy mi ktoś?…

     

    Pozdrawiam????

     

    #62593
    Nutusia
    Uczestnik

    Hej!

    Wystarczy użyć drona. Zanim zaczniesz np. gotować to wystarczy kliknąć na drona i interakcje-rozpocznij nagrywanie ( chyba taką ma nazwę interakcja ), a następnie po prostu zacząć gotować.

    Mam nadzieje ,że pomogłam.

    #62611
    Mariq
    Uczestnik

    Ok dzięki już wiem…

    #62627
    Ginewra
    Uczestnik

    Tylko nie tę na żywo, która od razu daje sławę 😉 Po nagraniu powinnaś mieć od razu adekwatny tytuł i ikonkę, więc radzę skończyć nagrywać, jak np. skończysz gotować 🙂

     

    Może głupie pytanie, ale wiesz, że potem taki film z drona trzeba przenieść do centrum youtubera, by móc go opublikować? 😉

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.