Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Zostaniesz harcerzem w The Sims 4 Cztery Pory Roku?

ostatnio zaktualizowano przez Ayano 5 lat, 8 miesięcy temu
16 uczestników
20 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #55469
    Pixeel
    Uczestnik

    Jak się okazało, EA rzeczywiście nie pokazało nam jeszcze wszystkiego i zostawili to sobie na EA Play. W porach roku mają pojawić się harcerze i będą całkiem rozbudowani, oprócz nowych strojów dostaniemy też system odznak harcerskich. Jest ich 9 i każda ma kilka lub kilkanaście etapów. Czy tylko moim zdaniem to jest mega? XD Czy wasi simowie zostaną harcerzami? 🙂

    Harcerze

    #55524
    Hiruko
    Uczestnik

    Na bank będę mieć harcerzy w rodzinie, tak jak i w świecie realnym 😛 O rany, ja już odliczam pieniądze na życie, a tu jeszcze dodatek do kupienia xD Aż się boję, co spartolą, bo to, jak dobrze się ten dodatek apowiada, jest aż podejrzane xD Szczerze? Chyba nawet mnie przekonali, że (prawdopodobnie) będzie to najlepsze rozszerzenie podstawki w czwartej serii 🙂 MUSZĘ je mieć!!! xD

    #55526
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    A miałam kupić przygodę w dżungli

    #55528
    Mariq
    Uczestnik

    Wow mega! 😀 Jak dostanę Cztery pory roku to na pewno zostanę harcerzem!

    #55531
    Ksaw
    Uczestnik

    Cudownie ? Im więc zajęć dla dzieci, tym lepiej. Na szczęście moja trójka jest małymi dziećmi, więc na spokojnie zdążę pozbierać trochę oznak ? Fakt, że EA o tym otwarcie nie mówi, to dowód, że Cztery Pory Roku mogą nas zaskoczyć. Ciekawe, czy coś jeszcze przed nami ukrywają ?

    #55532
    SimPaulina
    Uczestnik

    Ojej, to zapowiada się świetnie ? już nie mogę się doczekać ?

    #55536
    Evaerynth
    Uczestnik

    Fajnie, nowe cele do osiągnięcia. Jasne, że któryś z moich Simów zostanie harcerzem!

    #55539
    Pixeel
    Uczestnik

    @Ksaw myślę, że młodzi dorośli też mogą być harcerzami, w końcu ta simka ze zdjęcia wygląda na młodą dorosłą. I tak, ja też nabrałem nadziei po zobaczeniu tego, że może jeszcze jeszcze nie pokazali wszystkiego 😀

    #55543
    Hiruko
    Uczestnik

    @Pixeel Wydaje mi się, że harcerstwo będzie dla osób „szkolnych”, a dla dorosłych zostanie tylko efekt ich osiągnięć – jak w przypadku cech wychowawczych. Zauważ, że młodzi dorośli i nastolatkowie są uderzająco podobni i (przynajmniej ja tak mam) trudno jest ich odróżnić bez lepszej jakości obrazu lub drugiego dla porównania. Ale to tylko moje spekulacje.

    #55569
    Evaerynth
    Uczestnik

    Też myślę, że na screenie jest nastolatka. Może nastolatkowie też będą mogli być harcerzami, tak samo, jak dzieci. Bo nie wydaje mi się, żeby harcerstwo było dostępne dla innych grup wiekowych.

    #55570
    Pixeel
    Uczestnik

    @Evaerynth z ciekawości, dlaczego? Przecież w rzeczywistości też „młodzi dorośli”, czyli ludzie w wieku studenckim są harcerzami

    #55572
    Hiruko
    Uczestnik

    @Pixeel, zauważ, że to harcerstwo, biorąc jeszcze jego formę, przypomina zajęcia pozaszkolne z TS3, (których TS4 nie dodało w odpowiednich rozszerzeniach) a te były dostępne właśnie dla dzieci i młodzieży szkolnej, a w dorosłym życiu jedynie przynosiły „bonusy”. Obstawiam, że w TS4 zrobią podobnie, tylko innego rodzaju korzyści otrzymamy wraz z kolejnymi poziomami odznak.

    #55575
    agathea
    Uczestnik

    Na pewno będę mieć małych harcerzy w rodzinie ! Uwielbiam takie dodatkowe zajęcia dla dzieciaków, np. z być rodzicem bardzo podobają mi się te prace szkolne do zrobienia w domu

    #55576
    karolklima
    Uczestnik

    Ja nwm może kiedyś.

    #55577
    Loui
    Uczestnik

    Nie ważne jak będzie to wyglądało i tak mi się podoba.  Jestem bardzo pozytywnie nastawiona na ten dodatek. Część moich simów na pewno będzie harcerzami 😉

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 21)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.