Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Pogaduszki Zwierzenia

ostatnio zaktualizowano przez Ginewra 5 lat, 6 miesięcy temu
5 uczestników
4 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #55684
    ASTRA
    Uczestnik

    Forum inspirowane grupą z FB. Zwierzamy się ze swoich problemów, a naszym zadaniem jest pomóc w tej właśnie sprawie? To ja zacznę. Chcę poznać nowych ludzi, lecz jestem uzależniona od internetu i ciągle siedze w domu.

    #55930
    Laiczi
    Uczestnik

    @Olix może znajdź jakichś ludzi z twojej okolicy i pogadaj z nimi np. przez messengera, a może w przyszłości się z nimi spotkasz? To nie muszą być nawet ludzie z twojej okolicy! Polecam poszukać grupek na fb (jeżeli masz), dałabym ci nazwę jednej, dużej takiej, ale nie można reklamować 😛 (bodajże ponad 100 tys. czlonków)

    #55965
    Fiolek
    Uczestnik

    Myślę, że to co jest na Facebookowych grupach powinno tam zostać 😉 To nie jest stronach o problemach innych ludzi… Tylko o Simsach…

    #60417
    Simowymaniak
    Uczestnik

    To dla ciebie 🙂 żebyś znalazł przyjaciół

    #60441
    Ginewra
    Uczestnik

    Jeżeli masz jakieś hobby i inne zainteresowania poza siedzeniem na FB, to może zapisz się do odpowiednich for tematycznych? Znajdziesz ludzi, którzy interesują się tym co ty, a potem… może będziesz się chciała spotkać z nimi na żywo? Niektóre „klitki” organizują spotkania na żywo (i nie mam tu na myśli tylko gier, anime i cosplayów) i dotyczy to nawet tych, gdzie udzielają się głównie „babcie”. I takie „babcie” też pojadą i spotkają się z innymi „babciami”, żeby wspólnie porobić to co je połączyło przez internet 🙂

     

    Ale prawda jest taka, że jak naprawdę chcesz coś zmienić w swoim życiu, to musisz coś robić. Same rady nic nie dadzą, jak nie wcielisz je w życie. Rady, które skomentujesz „tak, ale…” też ci nic nie dadzą, skoro masz mnóstwo „ale”. Zastanów się, na czym bardziej ci zależy – na spotykaniu ludzi, czy na „nałogu”. Jeśli na tym drugim – psycholog. Bo to może rzeczywiście być prawdziwy nałóg, a nie tylko takie gadanie z twojej strony – w takim przypadku samej nie będzie ci łatwo prze to przejść.

     


    @Fiolek
    – skoro to forum/strona o Simsach, to może wykasujemy cały dział gier? Niewiele z nich dotyczy tematyki Simsów.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.